


| Előadó: | Lil G |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Laskai Lili (Lil G) |
|
Laskai Lili (Lil G) |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Maradok egyedül, és az úton tovább megyek
Számtalanszor becsaptak a baráti kezek
Mocskoljatok tovább, nem veszitek el a kedvem
Tudom, várjátok, de úgyse látjátok a vesztem
Meséljék el ők a sztorit, megvárom
Bántottam a lelketeket, sajnálom
Ja, hogy fáj az igazság, hát nem bánom
Legyen nektek szerencsés, ezt kívánom
Nem vagyok bűnöző, de a kezeim sem tiszták
Mert egy dologért ölök, ha a családomat basztatják
Mindent duplán visszaadtam, és egyiket se bánom
Mert ha valakit szeretek, megvédem bármilyen áron
Mondhatnak rosszat rólam, mondhatnak bármit
Az ilyen verebek közül telibe verek bárkit
A családomba tartozott ő is, most meg köpköd
De hazug szónak a becsület ássa majd a gödröt
Voltam olyan balfasz, hogy megbízzak benned
Az életem is odaadtam, darabokra szedted
Játszottad a szelíd kígyót, mégis belém martál
Bosszú helyett megköszönöm, hogy hazug szépet adtál
Maradok egyedül, és az úton tovább megyek
Számtalanszor becsaptak a baráti kezek
Mocskoljatok tovább, nem veszitek el a kedvem
Tudom, várjátok, de úgyse látjátok a vesztem
A spanok hátba szúrnak mindig
De annyiban hagyom
Mert egyedül én tudtam, mi is az igazi bajom
Mindenbe beavattam és magammal hoztam
Egy olyan útra, ahol végig a kezem nyújtottam
Bejöttek a dalok, végül együtt ünnepeltünk
De pár hónap elteltével az emlékeket temetjük
Hát maradtam a patkány, aki mindenkit kihasznál
Ők maradtak az érdeknél, az áldozat látszatnál
Magam építettem fel, és egyedül is nyertem
Hogy mi az a becsület, arról meg nem feledkeztem
Hiába mocskoltok, mert az én lelkem az tiszta
Nem loptam meg senkit, mégis ezt kaptam vissza
Ha szembekerültök velem, már nem lesz egérút
De megnyugodhattok, többet nem indítok háborút
Maradok egyedül itt, még ha meg is halok
De megtanultam, nem férnek be többé habi spanok
Maradok egyedül, és az úton tovább megyek
Számtalanszor becsaptak a baráti kezek
Mocskoljatok tovább, nem veszitek el a kedvem
Tudom, várjátok, de úgyse látjátok a vesztem.



Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek.
A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.
Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.
Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg.
A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.
Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.
A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek.
A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez.
Az új lemezről már két számot ki is adtak
Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.
A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak
Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.
A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.