


| Előadó: | Radics Gigi |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Hujber Szabolcs |
|
Radics Gigi Radics Tamás |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ismertem régen minden színt
Akkor még hittem minden szót
És ha egy felhő némán sírt
Sose féltem, inkább vártam a jót
A szívem az égig ért
És nem a csodákra várt
Egy ideje benne élt
Hisz élni kell
Hozzám szólsz, és értek minden titkos szót
Lesz még együtt 100 egyszer volt, hol nem volt
Kaptam tőled kölcsön még egy gyermekkort
Hogy ne legyek felnőtt, még ne legyek felnőtt
Álmodtam sokszor rólad rég
Elképzeltem hogy nézel rám
Tudtam, csak pár lépés kell még
És az álom valósággá vált
A szívem az égig ér
És nem a csodákra vár
Egy ideje benne él
Hisz élni kell
Hozzám szólsz, és értek minden titkos szót
Lesz még együtt 100 egyszer volt, hol nem volt
Kaptam tőled kölcsön még egy gyermekkort
Hogy ne legyek felnőtt, még ne legyek felnőtt
Ugyanilyen az arcom a képeken
Veled eleve egy az életem
És bár sokan ezt másképp látják
De mese nekünk a világ
Hozzám szólsz, és értek minden titkos szót
Lesz még együtt 100 egyszer volt, hol nem volt
Kaptam tőled kölcsön még egy gyermekkort
Hogy ne legyek felnőtt, még ne legyek felnőtt
Ártatlan kis lélek
Vár ránk egy új élet
Nyugodtan mindent bízz rám
Tenger, a föld és ég
Én és a mindenség
Örökké vigyázunk rád



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN