dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Fontos@szöveg: Kovács Gábor - Girosztál

Fontos@szöveg - Kovács Gábor - Girosztál

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Fontos@szöveg
Album: Keressük!
Szövegírók: Kovács Gábor (F)
Zeneszerzők: Kovács Gábor (F)
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 1057 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Kovács Gábor - Girosztál

Nem tudom mihez kezdjek most,
hogy egyedül hagytál,
olykor úgy érzem magam,
mint egy olcsó girosztál
amit egyből megbántál,
mégis bele-bele faltál.
Még a felénél se jártál,
mikor sírva kibasztál

egy szaros körúti kukába,
ami tényleg szaros volt,
és most ott vagyok a szarban,
ahol a eddig is szar volt.

Lehet, jobb ez így
mindenki ezt mondta
úgy illettünk össze,
mint Kozsóval Madonna.

Lehet, jobb ez így
mindenki ezt mondta
jobban járok hogyha
kiverem naponta.

Nem tudom mihez kezdjek most,
hogy egyedül hagytál,
sokszor arra gondolok,
hogy minden az én hibám.

Talán túl sok volt a csípős
szósz az aszott krumplival,
de baszod mér nem szóltál inkább
még a pultnál azonnal?!

Nem tudom kinek kellhet még
fosban ázott salátával tálalt
rágott csoffadék,
majd egy hajléktalan betúrja.

Lehet, jobb ez így
mindenki ezt mondta
úgy illettünk össze,
mint Kozsóval Madonna.

Lehet, jobb ez így
mindenki ezt mondta
jobban járok hogyha
Kiverem naponta.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Zanzibar és Rómeó Vérzik egy estén az Akvárium Klubban

Szó sincs retróról, de mindenképpen hangos időutazás a kétezres évek hazai könnyű-rock alapvetéseit egy színpadon látni.






A populárisabb Zanzibar nemrég múlt 25 éves, a vérbeli rock ’n roll brigád, vagyis a felvidéki Rómeó Vérzik pedig kereken három évtizedet ünnepelt novemberben. És bár a starttól mindkét csapat esetében évtizedek teltek el, tagok távoztak és érkeztek, gitárok törtek, meg aranylemezekkel telt meg a fal, egy valami nem változott: a zenéjük őszintesége.


- Nem vagyok az a típus, aki a múltba réved és azon töri a fejét, mit rontott el.. Soha nem függtünk senkitől, és ez adott nekünk igazi szabadságot 


- mondta a Rockstar Magazinnak a Rómeó Vérzik frontembere, Koppány, amikor arról kérdezték, lenne-e olyan 30 év távlatából, amit mai fejjel másképpen csinálna. 




Persze ha szabadságról meg hitelességről van szó, ahhoz Terecskei Ritáéknak is lesz pár szava, hiszen hiába változtak az idők az alakulásuk óta, ők az elmúlt – már több mint - negyed században kitartottak amellett az őszinte rockvonal mellett, amivel 1999 januárjában legendásan útnak indultak, hogy 


olyan slágerek adjanak a hazai könnyűzenének, mint az Igazi nevem, vagy az Ádám keresi Évát és a Szerelemről szó sem volt. 


Zanzibar-dalszövegek itt.


Nem csak nosztalgia várható, hanem ugrálós-éneklős rockbuli is készül


Már csak azért is, mert a Rómeó Vérzik Koppánya kis kényszerpihenője után az Akvárium színpadán tér vissza a fővárosba, hogy még az eddiginél is nagyobb energiával csapjon a húrok közé, legalább annyira pörgős nótákkal, mint 


Az Ördög, az Isten, az Élet és a Halál, a Keleti rock és roll, a Kiskakas pedig pláne, hogy nem maradhat le a setlist-ről.

 

Rómeó Vérzik-dalszövegek itt.


A két zenekar amúgy még sosem turnézott együtt, úgyhogy ez a mostani, március 7-i koncert igazi hazai rocktörténeti különlegességnek számít majd.

 


 

 

Kiemelt kép: Zanzibár

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás