dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
4S Street: Szabadság

4S Street - Szabadság

off off off off off
Fellegvár
Előadó: 4S Street
Album: Fellegvár
Megjelenés: 2019
Hossz: 3:22
Szövegírók: Alin Nicuta
Zeneszerzők: Mihály Csaba
Alin Nicuta
Fülöp Loránd
Szabó László (4S Street)
Pál Andor
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 10, összesen 6095 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Szabadság

Mennem kell, csak erre vártam nem maradok,
Gyere velem keringjünk, végtelen utakon,
Fogd a kezem, bízd rám, majd én vezetlek,
Szabad utat adhassak, kezemből kezednek.

Csak kérned kell, de ha mégsem én úgyis itt leszek.
Holdfényben elveszettnek, tűnnek az emberek,
Elvesztem én is rég, már vágyom a szabadságra,
Felébrednék melletted de csak rád várva.

Újra szabadnak lenni, ma végülis
nem tart vissza semmi,
szedem a sátorfát most menni kell,
Újra szabadnak lenni, ma végül is nem tart vissza semmi,
szedem a sátorfát most menni kell.

Ágyat bont a hajnal egy pillanat alatt,
és közös táncunkból csak egy emlék maradt,
Elillan a zene egy sápadt hajnalon,
Ott vár ránk, tántorog utakon.

Újra szabadnak lenni, ma végül is
nem tart vissza semmi,
szedem a sátorfát most menni kell,
Újra szabadnak lenni, ma végül is nem tart vissza semmi,
szedem a sátorfát most menni kell.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Valentin-napra megérkezett az új Geszti–Péterfy dal

Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása. 







A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.

 

Diszkó a javából – mai csavarral


Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással. 


Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre. 




A dal egyszerre romantikus és önironikus


„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.



 

Új klip – új fejezet


A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.



 

Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép


A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.


 

Fotók: Péterfy Bori x Geszti Péter

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás