



Miss Mood (Refrén)
Miért jó, hogy hazudoztál
Elvakítottál, még mindig úgy fáj
Áruld el benne mit lá lá lá lá látsz
Amit bennem már nem lá lá lá lá látsz
Rico
Az idő mindenkit felébreszt
Én hagytam hogy játssz és hogy élvezd
De tudd ez dal nem egy főnix madár
ami minket újraéleszt
Tedd a kezed a szívedre és emlékezz, hogy mit tettél
Mint egy védtelen vadat elejtettél
Egy háromszögnek a teteje lettél
Mert mind a kettőnket megetettél
Felvettél, levetettél
Mint egy rongyot a padlón felejtettél
Azért mentem a tűzbe, mert húzott a szívem
de te mindig megégettél...
Rico (Pre Hook)
Veled terveztem, de vesztettem, így döntöttél
Veled terveztem, de vesztettem mert ellöktél
Veled terveztem de vesztettem, Így döntöttél
Mondd miért, miért, miért?
Miss Mood (Refrén)
Miért jó, hogy hazudoztál
Elvakítottál, még mindig úgy fáj
Áruld el benne mit lá lá lá lá látsz
Amit bennem már nem lá lá lá lá látsz
2x
Miss Mood
Én mondtam, én kértem
Nem táncolhatsz folyton kötélen
A csillagokat te lehazudtad
Titokban reméltem
Engem hallasz minden zenében
Az illatodat még mindig érzem, bár
Soha nem gyógyul meg már
A szívemen a seb amit még te szúrtál
Rico (Pre Hook)
Veled terveztem, de vesztettem, így döntöttél
Veled terveztem, de vesztettem mert ellöktél
Veled terveztem, de vesztettem, Így döntöttél
Mondd miért, miért miért?
Miss Mood (Refrén)
Miért jó, hogy hazudoztál
Elvakítottál, még mindig úgy fáj
Áruld el benne mit lá lá lá lá látsz
Amit bennem már nem lá lá lá lá látsz
2x



Beton.Hofi négy, Pogány Induló három kategóriában győzött az idei Magyar Klipszemlén, amelynek díjátadóját csütörtökön tartották az Akvárium Klubban.
Az immár kilencedik alkalommal megszervezett eseményen a hazai videoklipeket, valamint a könnyűzenei és filmes szakmát ünnepelték.
Az idei fődíjat, azaz a legjobb klip kategóriáját megosztva nyerte meg Pogány Induló Egy/Kettő (rendező: Büki Balázs), illetve Co Lee A Dzsungel könyve (Székely Róbert) című dalára készült kisfilm. Beton.Hofi Be vagyok zárva című klipje a legjobb rendezés kategóriában győzött, ezt a kisfilmet Kelemen Barni rendezte.
Beton.Hofi Anubii$-szal közös dala, a Pont jó elhozta a legjobb AI video díját, Beton.Hofi Angyalok című dalára készült klip a legjobb styling/jelmez, a Pokol a legjobb mobilklip díjat kapta meg.
Pogány Induló Egy/Kettő-jét a fődíj mellett a legjobb operatőri munka elismerést is megkapta, a közönségdíj a Máklikőré lett a Hűtlen tangó című alkotásért.
Az ismert nevek mellett egyforma eséllyel indulnak a feltörekvő és alternatív előadók videói is
A legjobb mood díját Csalogány nyerte a Virágot Kamillnak klipjéért, a legjobb dance kategóriában Lenkke_ (Teló) és Raklap (Esőerdős élmények a kádban) közösen győzött, a legjobb ötletért a Röppenjünk című dal (Szlimmy, Doór feat. Co Lee) klipjét, a legjobb performanszért a Jazzbois-t (LAM Tones), a legjobb VFX-ért a Platon Karataevet (Három idő) díjazták.
A Magyar Klipszemlét, az ország videoklip fesztiválját először 2015-ben rendezték meg
Azóta több mint 6600 nevezett klipből csaknem 250 alkotást ismert el az évente változó összetételű szakmai zsűri. Idén minden eddiginél több, 150 klip került a versenyprogramba, 26 kategóriában összesen 54 nyertest hirdettek.
Kiemelt kép: Pogány Induló hivatalos