


| Előadó: | Berkes Olivér |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Hujber Szabolcs |
|
Nagy Zsolt (DJ Gozth) Berkes Olivér Sterbinszky Károly |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Régen sokszor reggelig néztelek
de miért a bájról esik le az ékezet?
elképzeltem, hogy most épp sírsz
mert rossz egy másik sztoriban
holnap majd írsz, hogy nem gondoltad komolyan
ha velem vagy az száztíz
százalékban szerelem
az a szerelem
bármeddig mész
még nem mondtad, hogy vége
nem voltunk kész
és nem lettünk még múlt se
de tudnod kell
minden közös percünkér'
a világot forgatnám fel 3x
lett belőled egy külön változat
de még lehetsz velem megint önmagad
minden lépéssel messzebb mész
ez olyan, mint egy sorozat
van még száz rész
és nem veszítem nyomodat
csillogsz, mint egy gyémánt
azt várom hogy nekem add
ezt a ragyogást
bármeddig mész
még nem mondtad, hogy vége
nem voltunk kész
és nem lettünk még múlt se
de tudnod kell
minden közös percünkér'
a világot forgatnám fel 3x
bármeddig mész
még nem mondtad,
hogy vége nem voltunk kész
és nem lettünk még múlt se
de tudnod kell
minden közös percünk ér
bármeddig mész
még nem mondtad,
hogy vége nem voltunk kész
és nem lettünk még múlt se
de tudnod kell
minden közös percünk ér
a világot forgatnám fel
bármeddig mész
még nem mondtad,
hogy vége nem voltunk kész
és nem lettünk még múlt se
de tudnod kell
minden közös percünk ér
a világot forgatnám fel



Beton.Hofi négy, Pogány Induló három kategóriában győzött az idei Magyar Klipszemlén, amelynek díjátadóját csütörtökön tartották az Akvárium Klubban.
Az immár kilencedik alkalommal megszervezett eseményen a hazai videoklipeket, valamint a könnyűzenei és filmes szakmát ünnepelték.
Az idei fődíjat, azaz a legjobb klip kategóriáját megosztva nyerte meg Pogány Induló Egy/Kettő (rendező: Büki Balázs), illetve Co Lee A Dzsungel könyve (Székely Róbert) című dalára készült kisfilm. Beton.Hofi Be vagyok zárva című klipje a legjobb rendezés kategóriában győzött, ezt a kisfilmet Kelemen Barni rendezte.
Beton.Hofi Anubii$-szal közös dala, a Pont jó elhozta a legjobb AI video díját, Beton.Hofi Angyalok című dalára készült klip a legjobb styling/jelmez, a Pokol a legjobb mobilklip díjat kapta meg.
Pogány Induló Egy/Kettő-jét a fődíj mellett a legjobb operatőri munka elismerést is megkapta, a közönségdíj a Máklikőré lett a Hűtlen tangó című alkotásért.
Az ismert nevek mellett egyforma eséllyel indulnak a feltörekvő és alternatív előadók videói is
A legjobb mood díját Csalogány nyerte a Virágot Kamillnak klipjéért, a legjobb dance kategóriában Lenkke_ (Teló) és Raklap (Esőerdős élmények a kádban) közösen győzött, a legjobb ötletért a Röppenjünk című dal (Szlimmy, Doór feat. Co Lee) klipjét, a legjobb performanszért a Jazzbois-t (LAM Tones), a legjobb VFX-ért a Platon Karataevet (Három idő) díjazták.
A Magyar Klipszemlét, az ország videoklip fesztiválját először 2015-ben rendezték meg
Azóta több mint 6600 nevezett klipből csaknem 250 alkotást ismert el az évente változó összetételű szakmai zsűri. Idén minden eddiginél több, 150 klip került a versenyprogramba, 26 kategóriában összesen 54 nyertest hirdettek.
Kiemelt kép: Pogány Induló hivatalos