dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Keresztény ifjúsági dalok: Noé

Keresztény ifjúsági dalok - Noé

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Keresztény ifjúsági dalok
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Akusztikus, dal saját gitárkísérettel
Címkék: ima [+]
Megtekintve: Ma 2, összesen 7431 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Noé

Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Örvendezzünk, mert Ő a mi Atyánk, s mi Isten gyermekei. 2x

1. Isten szólt: „Noé! Hatalmas özönvíz jön! 2x
Téged kérlek: kérlek, mentsed meg az Isten gyermekeit!

2. Noé meg tüstént elkezdett építeni. 2x
A bárkához sok cédrusfa kellett. Isten gyermekei!

Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Örvendezzünk, mert Ő a mi Atyánk, s mi Isten gyermekei. 1x

3. Az állatok beszálltak kettesével. 2x
Az elefánt és a kenguru: Isten gyermekei!

4. Esett az eső negyven nap és negyven éjjel. 2x
Az állatkák majdnem megőrültek. Isten gyermekei!

Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Örvendezzünk, mert Ő a mi Atyánk, s mi Isten gyermekei. 1x

5. Felkelt a Nap is, hogy mindent kiszárítson, 2x
S a szárazföld újra befogadja Isten gyermekeit.

6. Az állatok kiszálltak hármasával. 2x
A krokodil és a kismajom: Isten gyermekei.

Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Örvendezzünk, mert Ő a mi Atyánk, s mi Isten gyermekei. 1x

7. Íme, most vége Noé történetének. 2x
És minden jó, ha a vége jó! Isten gyermekei!

Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Mindnyájan együtt dicsérjük Istenünket!
Örvendezzünk, mert Ő a mi Atyánk, s mi Isten gyermekei. 2x

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Koncertek, vásár és afterparty az Independent Label Fair rendezvényen

Koncertek, vásár és afterparty is lesz az Independent Label Fair rendezvényen szeptember 6-án a Magyar Zene Házában.

 

A Magyar Zene Házában egész nap vásár, koncertek és szakmai programok várják a közönséget, este pedig a Duna-parti Pontoon ad otthont az afterpartynak. A kilencedik alkalommal megvalósuló Independent Label Fair-en minden eddiginél nagyobb, rekordszámú, 60 kiadó várja a látogatókat. Az esemény ingyenes.


A vásár fellépői között szerepel Doktorhokashi, Hippikiller, a New Fossils, CVRDWELL, Labek & Chrobak, a Musica Moralia és Kvrk. Újra színpadra áll a 2023-ban feloszlott Sun-Rot, a zenekar új vinyl-lemeze is a vásáron debütál.

Az afterparty fellépője lesz AIWA, a Sun-Rot, SunMa, Vike, Li, Zol, Von Yodi és Gandharva.

 

Az ILF nemcsak vásár és koncertek, hanem szakmai fórum is 


Idén a programok között szerepel a hazai lemezkiadók története a 2000-es évekből a digitális átállás szemszögéből (Syrup, Bitlab, Black Hoe), egy újhullámos jazz körkép (Jazzbois, New Fossils, Muck Éva Band), valamint a Nem az a punk, aki… című könyvbemutató és beszélgetés az 1980-90-es évek hazai punk világáról.

 

A program része továbbá egy Audio-Technica workshop és filmvetítések, például a legendás new yorki lemezboltról szóló Other Music és egy lemezdigger afrikai kalandjairól szóló Take Me Away Fast.


A családokat gyerekprogram, lemezborító-kollázs workshop várja.

 

A standoknál a látogatók nemcsak friss kiadványokat találhatnak, hanem boltokban nem kapható, gyűjtői darabokat is, közvetlenül a kiadóktól.

 

Világszerte folyamatosan nő az eladott kazetták, CD-k és vinyl lemezek száma, és az ILF volt az elsők között Magyarországon, amely a fizikai formátumokra és a mainstreamen túlmutató zenei világokra fókuszált.

 



A 2017 óta évente megrendezett vásárokon 45-50 hazai kiadó vett részt, a friss techno labelektől a veterán punk kiadókig. Idén a rekordszámú jelenlévő kiadó szinte a teljes szcénát lefedi, a közönség olyan limitált, gyűjtői darabokat is találhat, amelyek boltokban nem kaphatók.

 

Az ILF célja, hogy a kiadók, előadók és gyűjtők közelebb kerüljenek egymáshoz, tapasztalatot cseréljenek, inspirálódjanak és új kapcsolatokat építsenek.


Az ILF az egyetlen hazai díj, amely kifejezetten a független kiadókat támogatja. Idén öt kategóriában hirdetnek nyertest. Különlegesség, hogy a digitális kiadók kategóriájának nyertese egy 300 példányos vinyl megjelenést kap, így a digitális tartalomból kézzelfogható, analóg lemez születik.


Fotók: illusztráció/Freepik

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás