


| Előadó: | Naturakwa |
|---|---|
| Album: | Őszt Láttam a Nyáron |
| Megjelenés: | 2019 |
| Hossz: | 3:22 |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | 1503886 Records DK |
| Stílus: | Post-Punk |
| Címkék: | Keressük! |

Zárásnak bármikor bármit is írjak
Bennem úgyis patakként csobogsz alá
A távolban látom ahogy kanyarogsz
A hegyek és dombok oldalán
Úton, s útfélen belédfutok még
De a végtelen izgalom alábbhagy
A képekben marad egy érzés, mit adtál
Felletted egy fény, bárhol vagy
Amíg a nap lemegy, tudnod kell
Ott vagy mindenben
Veled minden igazi
Nélküled hamis bennem
De egy valamit örökre jegyezz meg
Ahogy a tengerre eresztlek: minden rád kopik
Talán nem is érted, talán soha nem is fogod
De minden rád kopik, és erre te adtad az okot



A Máté Péter-díjas előadóművész, énekes, dobos, zeneszerző pénteken megjelent, Verhetetlen 11 című lemezén mások mellett Fenyő Miklós, Gubik Petra, Geszti Péter, a ValMar, Charlie és Rúzsa Magdi is hallható.
Tizenegy exkluzív együttműködés, egy életmű esszenciája
Szikora Róbert a magyar könnyűzene legnagyobb és feltörekvő szereplőivel énekel együtt. Az R-Go frontemberének albuma egyszerre tisztelgés a barátok, a példaképek és a kortársak előtt.
Szikora Róbert-dalszövegek itt.
Szikora Róbert tizenegy különleges duettet rögzített olyan előadókkal, akikhez személyes és zenei szálak kötik.
Több évtized után alkotott újra együtt Fenyő Miklóssal.
A Hungariában 1974-től 1982-ig, meg még utána néhány alkalommal zenéltek együtt. Az alkotói folyamat ennek eredménye az Egy furcsa pár című dal.
A Hungária együttes ünneplése 1982-ben a Sport étteremben
abból az alkalomból, hogy az együttes Rock and roll party és a
Hotel Menthol című lemeze platinalemez lett. Az ünnepségről
az MTV Zenebutik című műsora is tudósított. Jobb szélen
Szikora Róbert.
Fotó: Fortepan/Gábor Viktor
A Geszti Péterrel közösen jegyzett A világ legjobb dala (Hey John) tisztelgés a 45 éve elhunyt John Lennon előtt.
Charlie-val a Merre visz az út?, Rúzsa Magdival a Mikor az ég a földre zuhan hallható együtt.
Három évvel ezelőtt már írt közös slágert a ValMarral (ez volt az Úristen), most a Balatoni lány szerepel a duóval a projektben.
Fotó: Szikora Róbert és a ValMar
Néhány meglepő, időn és téren átívelő együttműködés is helyet kapott az anyagon
Szikora Róbert énekel saját fiatal énjével (M AI Dal I Love You, de már bocs.), valamint a néhai Zámbó Jimmyvel (Most kell, hogy nagyon szeress) is énekel a mesterséges intelligencia segítségével újraálmodott felvételeken.
A lemez bónuszfelvétele a R-Go nagy slágere, a Szeretlek is meg nem is, amelyet a modern technika igénybe vételével édesapjával, Szikora Jenővel közösen ad elő.
A Verhetetlen 11 zenei világát az előadó klasszikus csikidám életérzése és a vendégek egyéni stílusa formálja. A duettek mindegyike önálló történet, személyes üzenet és zenei kísérlet egyszerre – a pop, a rock, a líra és a spirituális ihletésű dalok közös terében.
Szikora Róbert Verhetetlen 11 című új lemeze a digitális megosztók kínálatában, valamint CD és bakelit formátumban egyaránt elérhető.
Kiemelt kép: Szikora Róbert és az R-GO hivatalos Facebook