


| Előadó: | C.A.F.B. |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Urbán László Szakácsi Gabor |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Követtem el szemét dolgot,
És mocskos vagyok néha.
Én is tudom mit kell tenni,
Hogyha már nem bírnak.
Munkát kaptam a múltkor
- Szemét munkát nagyon! -
Fizettek ,hogy egy embert
Lőjek az utcán agyon!
Refr.:
Engem nem bérgyilkosnak neveltek!
Engem nem bérgyilkosnak neveltek!
A mordály ravaszára tapad újjam
Folyik rólam a víz.
Egy gondolat - érzem -
Messzire repít.
Nem ismerem azt a tagot,
Akit ki kell végeznem,
De a pénz nagy úr, s az anyag kell,
Hát úgyis megteszem.
Refr.:
Engem nem bérgyilkosnak neveltek!
Engem nem bérgyilkosnak neveltek!



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.