dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Chain Bridge Pop: Álmodom

Chain Bridge Pop - Álmodom

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Chain Bridge Pop
Album: Keressük!
Szövegírók: Hajdu Erik
Zeneszerzők: Hajdu Erik
Kiadó: Keressük!
Stílus: Pop
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 2354 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Álmodom

Előttem semmi,
Mögöttem már,
Felhős az ég és
Ragad a láb.
Lassul a vér,
a szívverés,
az agy megírja
a száj mesél,
hogy.
Mit lát a szem,
Csak képzelem,
hogy álmodom és
felébredek.
Ki tudja merről,
merről jöttem?
Előttem semmi,
vagy minden.

Ma csak álmodom,
ugye álmodom,
Hogy ha felkelek holnap is
rám ragyog.
Üres színfalak,
színes ablakok,
Ha benézel rajta
Én itt vagyok.


Elsodor messze
a csónakom,
Hogy partot ér még,
azt nem tudom.
Dobálja erre-
arra a szél,
hullámok tornya
végtelen a vég.
Előttem minden,
mögöttem már,
Lerágott csontként
úszik a Dunán.
Örvénytől fáradt
végtagok.
Te itt maradsz,
Én ott hagyom.

Ma csak álmodom,
ugye álmodom,
Hogy ha felkelek holnap is
rám ragyog.
Üres színfalak,
színes ablakok,
Ha benézel rajta
Én itt vagyok.

Fordul a szél,
a játékból ki száll.
Fenn az égen felhő,
repülj tovább.
Álmokból épült váram,
Szép hazám,
Egy mosoly visszanéz majd
rám.


Ma csak álmodom,
ugye álmodom,
Hogy ha felkelek holnap is
rám ragyog.
Üres színfalak,
színes ablakok,
Ha benézel rajta
Én itt vagyok.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Kerekdomb Fesztivál: újabb fellépőket jelentettek be

2026. szeptember 18. és 20. között ismét megtelik élettel Európa mértani közepe: Tállyán újra találkozik zene, bor, természet és közösség a Kerekdomb Fesztiválon, a feledhetetlen hangulatot pedig a legújabb nevek is garantálják.






Az ősznyitó, nyárbúcsú összművészeti borünnep évről évre bebizonyítja, hogy a fesztiválszezon nem ér véget augusztusban. A 2025-ös, minden eddiginél sikeresebb kiadás után a szervezők már 11. alkalommal fogják ötvözni az ősz színeit a fesztiválok hangulatával, mással összehasonlíthatatlan élményt teremtve ezzel.


Meghitt pillanatok és igazi fesztiválos mulatozás


A korábban bejelentett Parno Graszt és a Bohemian Betyars mellé most egy egész sor újabb fellépő csatlakozott, hogy felpezsdítsék a Tokaji borvidéket. 


A valódi fesztiválkedvenc Blahalouisiana lebegős indie-pop világa és a Ferenczi György és a Rackajam páratlan, bluesból építkező zenéje is biztosan megmozgatja majd a közönséget. 


A világzene szerelmeseit a Cimbaliband Trio virtuóz játéka és a Kale Lulugyi autentikus cigány folkja repíti majd el, míg a Shakar Trio különleges ritmusokkal és egyedi jazz hangzással érkezik a dűlők közé.




Aki az intimebb pillanatokat keresi, annak a Lázár Tesók világa, Szepesi Mátyás (Konyha) egyszálgitár műsora vagy Boggie: Amour Parisien című estjének francia sanzonjai nyújtanak felejthetetlen élményt. A költészet és zene határmezsgyéjén mozog Kollár-Klemencz László dalköltő estje, de a Myrtus és Bodor Áron: A csendesebb részem produkciója is garantálja a mélyebb lelki feltöltődést a borospincék hűvösében.

A fesztivál védjegyének számító dűlőtúrák, a kimaradhatatlan borútlevél és a családi programok mellett idén is irodalomi és a színházi programok teszik majd teljessé a hétvégi kikapcsolódást. Az ősz és a nyár legszebb pillanatainak egybefésülése idén sem maradhat el, így mindenki vésse be a naptárba: szeptember 18. és 20. között irány Tállya és a Kerekdomb Fesztivál.


 


Fotók: Kerekdomb Fesztivál

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás