Előadó: | Sárdy János |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Dékány András |
Farkas Ferenc |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Gyönge rózsa, szép hattyúcska, szép viola.
Édes lelkem, hű szerelmem, Iluska.
Vajon élsz-e, s említesz-e még valaha.
Szívem tépő, hattyúszínű, fehér rózsa.
Szívem tépő, hattyúszínű, fehér rózsa.
Jaj, mit tegyek, s hová menjek én egyedül?
Vigasztalást nem várhatok senkitül.
Szívem kínja napról-napra úgy öregbül.
Bárcsak egy szót hallhatnék a jegyesemrül.
Bárcsak egy szót hallhatnék a jegyesemrül.
Azahriah újra történelmet írt: tripla teltházas MVM Dome-os koncertjének első, majd második estéjén is megjelentetett egy-egy nagylemezt.
A napokban megjelent skatulya II-t az Aziverzum követi, sokkal hamarabb, mint ahogy azt bárki is várta. Az énekes-dalszerző tavalyi év sikerei után rövid szünetet tartott, de most kárpótolja a rajongókat - jobban, mint valaha.
Az eddigi két este során több tízezer rajongó lehetett tanúja annak, ahogy a magyar könnyűzene történetébe újabb, aranybetűkkel írt sor kerül.
Miközben az énekes a három nap alatt több mint 45 000 ember előtt játszik, nem egy, de két új albummal is meglepte a közönséget.
A tripla teltházas Dome és a két, frissen kiadott lemez egyaránt jelzi: Azahriah nemcsak közönségében, de alkotói lendületében is csúcson van. Az Aziverzum szövegvilágában személyes vallomásokba, társadalmi kritikába és némi belső vívódásba is belemélyed.