dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Császár Angela: Vissza ne nézz... (Hány az óra, Vekker úr?)

Császár Angela - Vissza ne nézz... (Hány az óra, Vekker úr?)

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Császár Angela
Album: Keressük!
Szövegírók: Bacsó Péter
Zeneszerzők: Vukán György
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 2547 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Vissza ne nézz... (Hány az óra, Vekker úr?)

Csak menj, csak menj tovább
Csak menj és meg ne állj
Ne szólj, ne kérdezz semmit
Hisz az élet megy tovább

Ami volt, az elmúlt már
S mi lesz, ma még talány
Hát menj, ne kérdezz semmit
Ne szólj és meg ne állj

Jaj, vissza ne nézz
Csak hátra ne nézz
Jaj, fogd a kezem
Mert élni nehéz

Jaj, gyönge madár
A szív kalapál
Jaj, fogd a kezem
Mert élni muszáj

Csak menj, csak menj tovább
Csak menj és meg ne állj
Ne szólj, ne kérdezz semmit
Ez az élet megy tovább

Ami volt, az elmúlt már
S mi lesz, ma még talány
Hát menj, ne kérdezz semmit
Ne szólj és meg ne állj

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

2026-ban is lesz TÁBOR Fesztivál! Itt vannak az első fellépők

A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.






A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.


Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.


A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk


A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.


A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.


A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.




Megérkezett az első fellépők listája


A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.


Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még. 


A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.


A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét. 


 


Fotók: Tábor Fesztivál

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás