dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Hatvani Kiss Gyöngyi: Minden múlandó e világon

Hatvani Kiss Gyöngyi - Minden múlandó e világon

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Hatvani Kiss Gyöngyi
Album: Keressük!
Szövegírók: Antal Iván
Zeneszerzők: Balázs Árpád
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 6, összesen 2582 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Minden múlandó e világon

Minden múlandó e világon,
parányi létünk sorsszeszély.
Alig ragyog a nap sugára,
mindjárt kioltja rémes éj.
Minden múlandó a világon,
az emberek a csillagok.
Állandó csak a szív szerelme,
enyém marad, ha meghalok.

Mindent lehet a nagy világon,
parányi létünk sors szeszély.
Lehet, lefut napom az égről
és rám borul a csendes éj.
Lehet, hogy nem fogod szeretni
sírból feljáró lelkemet.
Mindent lehet, csak mást szeretni,
terajtad kívül nem lehet.

Mindent lehet, csak mást szeretni,
terajtad kívül nem lehet.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Ők a VII. Boglart első fellépői

A Boglart Fesztivál jövőre is a nép- és világzene kedvelők kedvenc találkozási pontja lesz, egy igazi multikulturális zenei élmény augusztus 26. és 30. között Balatonbogláron. 



A fesztivál bejelentette első fellépőit

Már biztosan velünk lesz a belga Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, míg hazai fronton Okos Viola, az Obadu és természetesen a Góbé neve szerepel a fellépők között. 

2026-ban hetedik alkalommal vár mindenkit az augusztus végi Boglart Fesztivál

A Boglart különlegessége, hogy míg esténként a zenekarok tagjai húzzák a talpalávalót, addig nappal tanárként adják tovább tudásukat: legyen szó konkrét hangszeres tanításról vagy éppen a zeneipari tudnivalókról. 

A Boglart fesztivál és népzenei tábor, ahol fiatal tanároktól lehet elsajátítani a vonós és moldvai népzene csínját-bínját.

Esténként a legkülönfélébb hazai és nemzetközi nép- és világzenei előadók perdítik táncra az előadókat. Először lép fel a fesztiválon a belga Enara Navaira, míg a szenegáli Afrikora és az isztriai Veja már visszatérőként érkezik a Babel Campbe, Itthonról már biztosan rophatjuk Okos Viola, az Obadu és a fesztivált többek között megálmodó Góbé dalaira.


A koncertek után táncházzal, nép- és világzene alapú elektronikus zenével folytatódik a buli

A táborozók a hangszer- és tánctanulás mellett különféle zenei workshopokon is részt vehetnek, ahol megismerhetik a külföldi előadók hangszereit, zenéjét és kultúrájukat is, és természetesen a közös muzsikálás sem marad el. 


A tavalyi debütálás után ismét lesz showcase része is a fesztiválnak

Itt a hazai előadók és zenei szakemberek találkozhatnak külföldi kollégáikkal, eszmét cserélhetnek, tanulhatnak egymástól. A Boglart az elmúlt hét év alatt egy igazi multikulturális zenei eseménnyé nőtte ki magát, ahol négy napon át minden a zenéről és a találkozásokról szól.

Az early bird kombinált bérletek és a fesztivál bérletek mellé most ajándék vászontáska is jár a vásárlóknak.

 

Fotók: Boglart

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás