Előadó: | Kamarás Iván |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Hajnal István |
Ullmann Ottó |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Sláger, pop rock |
Címkék: | feldolgozás [+] |
Mesélj a nőkről, mesélj a nőkről…
Mi az ami téged is, engem is vonz?
Ha az Éva, a Gina, a Bardot, vagy a Koncz.
Mesélj a nőkről, mesélj a nőkről…
Mind felejthetetlen…szőke, a bronz………
Például Edit. -Gimnazista, karcsú, szőke, szelíd.
Ó, az első szerelem.
Judit. -Tánc közben, ha adott egy-egy puszit.
De csókot sohasem.
Dóra. -Rögtön eltűnt másnap virradóra,
Ma sem értem, hogy miért.
Amál. -Mindig tudta hány lépés a határ.
Ma Svédországban él.
És jött egy Mariann,
Imádtuk mindannyian.
De ő csak engem akart.
Még ma is tart,
Ha nem jön
Anni. - Ő tudott csak édes csókot adni.
Vajon tényleg szeretett?
Jolán. - Kedvesebb volt számára egy volán
Hatvan éves lehetett.
Kinga.- Mindig visszajött, akár az inga.
Pedig sokszor elhagyott.
Bea. - Kedvence a gin volt, nem a tea.
De mást is megivott.
És jött egy Izabell,
Éreztük szeretni kell.
De ő csak engem akart.
Még ma is tart,
Ha nem jön
Rita. - Kreolbőrű, mint egy senorita.
Olyan temperamentumos.
Ágnes. - Vonzott, mint egy jó elektromágnes.
Soha nem volt zárlatos.
Emmi. - Mégis máshoz akart férjhez menni.
Ó, a legszebb pillanat.
Csilla - El nem fogyott ajkáról a trilla
Meg a subi dubidi dá.
És jött egy Vivien
Azt mondtam: Merci, bien!
Mert ő is engem a, engem akart
Még ma is tart.
Ha nem jön Ő, az igazi Nő……
Hogy ki az a nő?
A következő!
Hétfő éjjel indul a Veszprémi Egyetemi Napok programsorozata a Pannon Egyetemen. A harmincegyedik alkalommal megrendezett fesztiválon napközben egyetemistáknak szóló programokkal, esténként pedig koncertekkel készülnek a szervezők.
A fesztivál hat éjszakáján három helyszínen több mint húsz fellépő várja a közönséget
Kedden délelőtt a diákrektori címért versengő négy csapat - a balkáni életérzést megélő SzláVEN, a Távol-Kelet hangulatát elhozó ShaoVEN, a Vissza a jövőbe tematikájára épülő VENever, és az esküvőre készülő VENnyegző - tagjai Veszprém belvárosában mutatkoznak be, ahonnan együtt vonulnak be az egyetem felső campusán kialakított fesztiváltérre.
Napközben az egyetemistáknak szóló, ingyenesen látogatható programokat, esténként pedig koncerteket tartanak egészen szombat estig.
Az egyetemi campuson található Club Unionban kedd este Regán Lili lesz az első fellépő, szerdán Klasszerda bulit tartanak, csütörtökön Metzker Viktória, Sterbinszky és Mynea, valamint Yamina áll a lemezjátszók mögé, pénteken Shake it! party lesz, szombaton pedig a Loving Arms, Pixa és Jauri lép fel.
A nagyszínpad programjai szerdán retro bulival indulnak
Színpadra áll az Ámokfutók, az UFO, a Kozmix, a Groovehouse és a német Brooklyn Bounce. Csütörtökön a Hősök, valamint ByeAlex és a Slepp ad koncertet, pénteken Horváth Tamás, valamint a BSW és a Gang lép fel, míg szombaton Moriones és Desh zárja a fesztivál koncertprogramját.
A Veszprémi Egyetemi Napok Magyarország legrégebbi egyetemi fesztiválja, első alkalommal 1969-ben rendezték meg. Egy rövid, évenkénti periódust kivéve kétévente tartják Veszprémben.
Fotók: VEN