dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Huszti Péter: Két karodban (duett Piros Ildikóval)

Huszti Péter - Két karodban (duett Piros Ildikóval)

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Huszti Péter
Album: Keressük!
Szövegírók: Radnóti Miklós
Zeneszerzők: Tolcsvay László
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 2332 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Két karodban (duett Piros Ildikóval)

Két karodban ringatózom csöndesen
Két karomban ringatózol csöndesen
Két karodban gyermek vagyok, hallgatag
Két karomban gyermek vagy te, hallgatlak

Két karoddal átölelsz te, ha félek
Két karommal átölellek s nem félek
Két karodban nem ijeszt majd
a halál nagy csöndje sem
Két karodban a halálon,
mint egy álmon átesem

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Az októberi hosszú hétvégén rendezik meg a 28. Csabai Kolbászfesztivált

Október 23-26. között rendezik meg a CsabaParkban Magyarország egyik legnagyobb gasztrokulturális eseményét, a Csabai Kolbászfesztivált.



 

A fesztivál felvezetéseként október 9-én tartják a nemzetközi szárazkolbász-verseny zsűrizését a Csabai Rendezvénypajtában. A díjakat a fesztivál nyitónapján adják át.

 

Szárazkolbász-versenyre is lehetett jelentkezni


A szárazkolbász-versenyre mű- és természetes bélbe töltött szárazkolbásszal lehetett nevezni. Húsüzemek, magánszemélyek, kolbászt árusításra vagy saját fogyasztásra készítők egyaránt jelentkezhettek.




 

A csabai kolbász és a hagyományőrző programok kerülnek középpontba


Lesz disznóvágás-bemutató, kézműves vásár, mezőgazdasági kiállítás, és a családok számára is készülnek programokkal.



Minden generációt változatos gasztronómiai, kulturális és zenei programokkal várnak


A fesztivál nyitónapján, október 23-án a gyerekeké lesz a főszerep: óvodások és iskolások mérik össze tudásukat a kolbászkészítő versenyen. Pénteken a középiskolások és egyetemisták kolbászkészítő versenyével indul a nap. 


A fesztivál csúcspontja a szombati nap, akkor rendezik a nemzetközi kolbászgyúró versenyt.

 

A vasárnap a családok és a hagyományok napja lesz


A cégek kolbászgyúró versenye mellett töltöttkáposzta-főző verseny és színes záróprogramok várják a közönséget. A gyermekeknek szól az Alma Együttes és a Kicsi Gesztenye Klub.


Zenei fellépők


A belépődíjas rendezvény fellépői között lesz a Csík Zenekar, a Bagossy Brothers Company, Beton.Hofi, a Bohemian Betyars, a Parno Graszt, a Gypo Circus Szirota Jenniferrel, a Follow The Flow, a Halott Pénz, Fásy Ádám és a Gypsy Kings, továbbá a NOX, DESH és Regán Lili. Nemzetközi fellépőként a Britain’s Got Talentből Taryn Charles-t is láthatja a közönség.


 

Fotók: Csabai Kolbászfesztivál Facebook

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás