dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Mácsai Pál: Zárójelentés

Mácsai Pál - Zárójelentés

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Mácsai Pál
Album: Keressük!
Szövegírók: Mácsai Pál
Zeneszerzők: Bornai Tibor
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 3134 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Zárójelentés

Ez a vége a táncnak
Huszadik század
Mire vársz?

Ahogy nézek utánad
Idegennek látlak
Mire vársz?

A jövőt nehezen vártad
Csak a múltad magyaráztad
Mit akarsz még?

Késő a bánat
Huszadik század
Mire vársz még?

Elemészt alázat
Huszadik század
Mit akarsz még?

Aki többet tudott nálad
Mindig túlkiabáltad
Mit akarsz?

A titkot magadba zártad
Hogy miért fél, aki lázad
Mire vársz még?

Akarom, hogy lássad
Mi marad utánad
Mire vársz még?

Mire vársz, mire vársz
Mire készülsz még?

Mit akarsz, mit akarsz tőlünk még?

Ó, mit akarsz még?

Lehet, hogy igen
Lehet, hogy nem
De én úgy képzelem
Hogy beszélgettél velem

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

YA OU és PRIBELSZKI párosa és vele együtt új, közös dala megérkezett

Öt évvel a közönségkedvenc „Találkoznánk” után újra közöst jelentetett meg YA OU és PRIBELSZKI. A „Hazataláltam” című popballada nemcsak zeneileg, de életútjukat tekintve is új fejezetet nyit a két előadó számára. 




A kísérő videóklipben pedig ritkán látott, esküvői képkockáknak lehetünk szemtanúi 


A „Hazataláltam” egy letisztult, nyári hangulatú szerzemény, amely YA OU és PRIBELSZKI közös múltjából, párhuzamos belső útkereséséből és a szerelemben való megérkezésükből építkezik. Az alkotópáros a valóságban is szoros barátságot ápol, így nemcsak zenei, de emberi szinten is mély egymásra hangolódás érződik a produkción.

 

YA OU, a 2019-es Sztárban sztár leszek! egyik ismertebb felfedezettje, azóta rendszeresen jelen van a hazai zenei életben, egy kis „apaszabadságot” követően egy év után ez az első zenéje. 

 

- „A szöveg Norbi tollából született, de az alaptémát én hoztam. Nekem nem fájdalmas élményekből fakadt a felismerés, hogy hazataláltam, hanem abból a mély, megnyugtató érzésből, amit Viki mellett élek meg. Már a legelső találkozásunkkor éreztem, hogy ez egy sorsfordító pillanat.” - mondta YA OU.



 

PRIBELSZKI Norbi is személyes mélységekbe enged betekintést a felvétel által

 

„Volt idő, amikor mindketten letértünk a saját utunkról, és nem igazán tudtuk, kik vagyunk valójában. Mielőtt megismertem a feleségemet, Maját, sok olyan szokásom volt, ami inkább elvett belőlem, mintsem hozzáadott volna. Ő volt az, aki kihúzott a depresszióból is. Ez a dal számomra egyfajta hála. Bárki magára ismerhet benne, hiszen mindannyiunknak van valakije, akinek megköszönhetjük, hogy hazataláltunk.”



 

A szám zeneileg is új színt hoz


YA OU lírai világa és PRIBELSZKI urbánusabb elemei egy harmonikus egységet alkotnak. A klip pedig magáért beszél, hisz a két jóbarát esküvőjébe enged bepillantást.


Fotók: YA OU x Pribelszki x Békefi Viki


Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás