


| Előadó: | Ossian |
|---|---|
| Album: | Reményhozó |
| Megjelenés: | 2019 |
| Hossz: | 3:17 |
| Szövegírók: |
Rubcsics Richárd |
|
Rubcsics Richárd |
|
| Kiadó: | HMR Music Kft. / Hammer Records |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ha eljön majd a perc,
Fáradt testem végre megpihen,
Békében, csendesen,
A napsütötte földben odalent.
Friss fű zöldell majd,
Virág sarjad ki a szívemen,
Felveszi talán egy lány,
Szép szemében ott a szerelem.
Refr.:
...És az évek egyre telnek majd,
Hosszú napalok és éjszakák,
Aztán szépen-lassan elhervad,
Porrá lesz az egykor szép virág.
A porból új élet nő,
A múltból épülő, örök jövő.
Szélvihar és ragyogás,
Örökké tartó csodás körforgás.
Refr.:
...És az évek egyre telnek majd,
Hosszú napalok és éjszakák,
Aztán szépen-lassan elmúlik,
Porrá lesz az egykor szép virág.
Minden nap, csak annyit ad,
Amennyit az élet tőled kap,
Eltaszít, vagy elfogad,
A választ keresd mindig egymagad.
Ha eljön majd a perc...
Friss fű zöldell majd,
Virág sarjad ki a szívemen,
Szélvihar és ragyogás,
Örökké tartó csodás körforgás.


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.