dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Ember Márk: Jobb, hogy ha mennél

Ember Márk - Jobb, hogy ha mennél

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Ember Márk
Album: Keressük!
Szövegírók: Ember Márk
Zeneszerzők: Ember Márk
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 6759 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Jobb, hogy ha mennél

Ná-náná-náná-nánáná-ná-náná-náná (2x)

Szétesik a kép előttem
ma megint magamat gyötörtem
De minek? De kinek? kérdezem halkan
beszélek, beszélek csak megint magamban

És már futnak a fejben az idegeket
kimegyek, hogy kieresszem magam,
mert odakinn minden (minden) sokkal (sokkal)
könnyebb már löknek o
érzem, ahogy húzza-húzza
rántja-rántja egyik a másikat
és igen van is aki menne

Refr.
Nem szól a száj nem tudja mi van
Ott van az agy nem tudja ki vagy
Azt súgja minden jobb, hogy ha mennél
(jobb, hogy ha mennél) (2x)

Ná-náná-náná-nánáná-ná-náná-náná


És ott van a múltam az ágyon
látom ráncos lett az éjjel
táncoltam az ördöggel
meg ezzel a furcsa kéjjel szépen kértelek,
hogy maradj velem
Nincs másom csak a félelem

Refr. (4x)

Ná-náná-náná-nánáná

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Coca-Cola SZIN: Legyünk együtt úgy, ahogy jól esik

A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából. 






A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.

 

Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban. 




„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya.  „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.


A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön. 


Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.



 

Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.


1. rész:

YouTube


2. rész:

YouTube 

 

A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.


Fotók: SZIN

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás