


| Előadó: | Grand Mexican Warlock |
|---|---|
| Album: | III |
| Megjelenés: | 2016 |
| Hossz: | 6:49 |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Pongo Pongo Collective |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Walk alone
Through the night
Just some streetlights
Shining down
To the blackened
Shape of mine
Dangerous
creatures on
every corner
Waiting for
What they can
Prey on tonight
When the dark's
Underrated
Then and there
Comes the Evil
To our homes
Drives away the
hope in Good
Bloomy girl
Got her fee
For the service
Fancy man
Stepped up to her
From the haze
And she feel
Cutting edge
Running deeper
In her neck
And I just stare...
Paralyzed
In a minute
Dreamed some' else
for tomorrow
But it's gone
Night has taken
Back it's own
The sin marks out better underneath the rags
Better than from tuxedo worn by the gents
So hold on, it's not the real enemy, which is standing in front of you!
Civil disobedience is a duty for our kind
Must count down with majority, guided by the blind
No exceptions, you'll see, you will earn some respect from your child
The most encouraging is the sin without it's fine
When everyone is free to lose what other hardly find
Everyone is free, that's right, but don't misuse this right
We desperately fighting for our lives
while we let the garbage into our hives
When we're gonna realize that it's been broken a long time ago...



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN