


| Előadó: | Leander Kills |
|---|---|
| Album: | Luxusnyomor |
| Megjelenés: | 2019 |
| Hossz: | 3:37 |
| Szövegírók: |
Köteles Leander |
|
Köteles Leander |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | A DAL [+] |

Én csak egy házra vágyom
Az erdő szélén
Írom a dalt
Megszólít és elhallgattat
Ezt most nem ronthatom el
Vigyél el innen!
Csomagold bőröndbe a lelkünket
Te vagy szívem választottja
Vigyél engem haza
Bármit felépítek én neked
Ha te felépítesz engem
Bárhová értem
Már tovább is mentem
Télen a nyarat
S nyáron a telet vártam
Itt vagy előttem
És megvártad, hogy reád várjak
Te vagy szívem választottja
Vigyél engem haza
Bármit felépítek én neked
Ha te felépítesz engem
És néha én is hazavágyom
S ha eltévednék
Mindig rád találok
S bár nem érdemlem a boldogságod
Neked építem minden reggel
Amit esténként lerombolok
Te vagy szívem választottja
Vigyél engem haza
Bármit felépítek én neked
Ha te felépítesz engem



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.