dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Nova Prospect: A csillagokban

Nova Prospect - A csillagokban

off off off off off
Jövő Kilátással
Előadó: Nova Prospect
Album: Jövő Kilátással
Megjelenés: 2018
Hossz: 0:00
Szövegírók: Schautek Bálint
Zeneszerzők: Kiss József (Nova Prospect)
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 2946 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

A csillagokban

Az elmúlt éjszakából éppen
Csak egy utolsóra emlékszem
Mikor először nézett rám
Az a furcsa zöld hajú lány

Táncba hívott, és rögtön bízott bennem
És később halkan, csendben
Valamit elővarázsolt, s mikor megízleltem
Minden olyan messze volt

Egyszer fájt
Nem kell többé, megfogadtam
De még egy jár
S ez ottfelejtett a csillagokban

Harmat száll
Azt sem tudtam, hol lakom
De az otthonom volt már
Az egész világ

Elindultam az apámhoz
Mert senki rajta kívül ennyi
Sok furcsaságot
Úgyse hinne el

Sose félj, mondta
Minden baj most magát oldja
Ki a zöld hajú lány foglya, tisztán érti
Azt is, amit gondolnak a fák

Egyszer fájt
Nem kell többé, megfogadtam
De még egy jár
S ez ottfelejtett a csillagokban

Harmat száll
Azt sem tudtam, hol lakom
De az otthonom volt már
Az egész világ

Ébredj fel, ébredj fel, ébredj fel!
Álom volt csak, de gyere még
Egyszer fájt
De még egy jár

Egyszer fájt
Nem kell többé, megfogadtam
De még egy jár
S ez ottfelejtett a csillagokban

Harmat száll
Azt sem tudtam, hol lakom
De az otthonom volt már
Az egész világ

Ébredj fel, ébredj fel!
Ébredj fel, ébredj fel!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Fergeteges nyárzárót ígér a Plázs

Idén tizedik szezonjával jelentkezett a balatoni nyár megkerülhetetlen célpontja, a siófoki Plázs, amely most hétvégén búcsúzik az idei nyártól. A jubileumi szezon minden eddiginél erősebb programokat kínált, melynek 


méltó megkoronázása a szeptember 5-i nyárzáró hétvége. Pénteken az előregisztrációval ingyenes Nyárzáró Fergeteg Party indítja a finálét, másnap pedig a Nagyszínpadot Beton.Hofi és Co Lee veszik be, míg az Arénában a Metzker & Friends utolsó felvonása teszi fel a koronát az idei partisorozatra.

 

Pünkösdtől az iskolakezdésig vízparti partiéjszakák, csillagfényes koncertek, a hazai zenei élet legnagyobb nevei és partiarcai töltötték meg hétről-hétre a siófoki Plázst. 


A jubileumi szezon minden eddiginél nagyobb siker volt


A több mint 60 programban ott volt, Rúzsa Magditól indulva Majka, Ákos, a Halott Pénz, a Carson Coma, DESH, Pogány Induló, Krúbi, Dzsúdló, de fellépett Korda György és Balázs Klári, az Edda, és a Neoton is. A minőségi szórakozás támogatójaként pedig csatlakozott a Plázshoz a ONE Magyarország is.

 

A nyárzáró hétvége, stílusosan, a Nyárzáró Fergeteg Partyval indul, amelynek házigazdája Dj Dominique lesz, de nagykoncertet ad a TNT, és Krisz Rudi is fellép majd. A pénteki program előzetes regisztrációval ingyenes.

 



Szeptember 6-án szombaton a nagyszínpadon a sorra telt házas koncerteket hozó, a hazai popkultúra elmúlt 5 évének egyik legmeghatározóbb karaktere, Beton.Hofi lép fel, akihez a szuggesztív előadásmódjával kiemelkedő, rendkívül produktív rapper és szövegíró, Co Lee is csatlakozik. A Plázs kedvenc partysorozata, a Metzker & Friends is búcsúzik az idei nyártól, az Arénában Metzker Viktória, Koósz Milán és KKevin zárják a Plázs 10. szezonját.


Fotók: Plázs

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás