


| Előadó: | Wackor |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kükedi Gábor Nagy Miklós Péter Schleier Csaba |
|
Kükedi Gábor Nagy Miklós Péter Schleier Csaba |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

I tried to like felony
I tried to show you
But it was too much to see
Emotions blind my mind
And feelings burn my soul
I wish I understood
Why do you need some more?
I tried to tell you
But you have no ears to hear
I tried to show your eyes
A world without your fear
I want to prove it
But there is no faith in you
I am the only one
Who at least try to do
I was somebody
And I needed nobody
Then I met somebody but
She needed nobody
So I became no one
But no one needs nobody
Because everybody
Badly needs somebody
I can't believe in
Bliss of solitude at all
I can't believe in feelings
Locked behind a wall
You win the battle
But slowly lose the war
I wish I understood
Why do you need some more?


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.