


| Előadó: | Leander Kills |
|---|---|
| Album: | Luxusnyomor |
| Megjelenés: | 2019 |
| Hossz: | 3:53 |
| Szövegírók: |
Köteles Leander |
|
Köteles Leander |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Valahogy úgy vagyok veled
Ahogy a szívemmel
Sosem láttam
Mégis itt van bennem
És még sincs semmim
És senkim
Hát mitől félek?
Hisz belülről égek
Ez a tűz engem nem égethet meg
csak ha Veled égek el
Molekulákra osztom
az elmém megbomlott
De szeretni még tudok
Vak vagyok
De szeretnélek téged vakon
És majd úgy sírsz értem, ahogy én sírtam érted
Beléd szenvedtem
Hát ölj meg a szemeddel
És újjáéledek
Mert Te olyan vagy nekem
Akit én nem érdemlek
Kérlek bánts majd sokat
Hogy igazán megszeresselek
És akarom érezni a kezed a nyakamon
Ne szabadíts meg a gonosztól
Szeretnék bűnhődni, élvezni akarom
S mielőtt megbánom: kétszer meghalok


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.