


| Előadó: | B52 |
|---|---|
| Album: | B52 |
| Megjelenés: | 2017 |
| Hossz: | 0:00 |
| Szövegírók: |
Szűcs János Jankai Béla Kálmán György |
|
Szűcs János Jankai Béla Kálmán György |
|
| Kiadó: | GrundRecords |
| Stílus: | Hard Rock |
| Címkék: | Keressük! |

Oly mindentől távol
Nézem, hogy elnyom az álom
A fények zavarnak
Valami kell, ami ébren az úton tart
Az úton tart
A éjszaka szült, az út temet
Pokolba tartó életek
A éjszaka szült, az út temet
Pokolba tartó életek
A fát húzó gépek
A kanyarba érnek
Nem fognak a fékek
Tizennyolc kerék, ami mindig az úton tart
Az úton tart
A éjszaka szült, az út temet
Pokolba tartó életek
A éjszaka szült, az út temet
Pokolba tartó életek
A éjszaka szült...



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi