


| Előadó: | Red One House |
|---|---|
| Album: | Magányos farkas |
| Megjelenés: | 2018 |
| Hossz: | 4:14 |
| Szövegírók: |
Kerék Dávid |
|
Kerék Dávid |
|
| Kiadó: | Red One House Music |
| Stílus: | Blues-rock |
| Címkék: | Keressük! |

Zúz a zenekar,
Indul a dal,
Szálljon a széllel széjjel.
Jó, hogy vagy,
Lesz buli nagy,
Abba ne hagyd ma éjjel.
Színpadon a Red One House
Egy helyben állni ugye nem próbálsz
Mi akkor vagyunk boldogok
Mikor az agyadat eldobod
Színpadon a Red One House
Gyere hát, ide át, a koncert vár!
Ez a blues, gyere zúzz, ébredj már!
Ne csak állj, gyere szállj, mondd, mit vársz?
Ez a jó zeneszó, sör és tánc.
Gerjed a zaj,
Mozdul a csaj,
Jaj de a baj, te alszol.
Lüktet a zene,
Ég a Zoli keze,
Itt van a helye, hogy táncolj!
Színpadon a Red One House
Tudom benned is ég a láz,
Áll a bál már nem vár rád
Hát bulizzuk át az éjszakát!
Színpadon a Red One House.
Gyere hát, ide át, a koncert vár!
Ez a blues, gyere zúzz, ébredj már!
Ne csak állj, gyere szállj, mondd, mit vársz?
Ez a jó zeneszó, sör és tánc.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN