



Az út véget ért,
Legyen máshol szerencséd!
Nézd, itt maradt
Ez a kínzó üresség.
Hamis a dal és hamis a kép,
Amit bennem festettél,
Neked az ég még mindig kék,
Nekem a legszebb álmom törted szét!
Én már nem hiszem,
Hogy a kezedben a végtelen,
Már nem viszem
A súlyokat szívemen,
Annyit mondok még: Isten veled!
Már nem tudom,
Volt-e bármi őszintén,
Fáj, de látnom kell,
Ha újra bízni szeretnék.
Hamis az érzés, hamis a kép,
Amit bennem keltettél,
Neked az ég még mindig kék,
Nekem a legszebb álmom törted szét!
Én lépek tovább,
Ahogy a tavasz jön a tél után,
Úgy élek tovább,
Hogy csak egy név vagy a múlt falán,
És már nem hiszem,
Hogy a kezedben a végtelen,
Annyit mondok még: Isten veled!
Győztél végül, én is látom,
De mondd csak, mennyit ér?
Engem biztos elvesztettél,
Úgy hogy végül meg sem ismertél.
Lépek tovább,
Ahogy a tavasz jön a tél után,
Úgy élek tovább,
Úgy élek tovább,
Hogy csak egy név vagy a múlt falán,
És már nem hiszem,
Hogy a kezedben a végtelen,
Annyit mondok még: Isten veled!


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.