Hogy rosszul nézem a lényeget
Vág sebeket az élet mélyeket
Szeretném hinni, hogy jó vagyok
Mosolyogni rád egy jó nagyot
De gonosszá tettek a hónapok
Nem ismerem már könnyeket
Így lettem köztetek szörnyeteg
Nem érzek, csak vérzek mélyen bent
Éljen, hogy nappal fent és éjjel lent
Ne érjen napfény, nem akarom látni, hogy kik lettetek
Elég, hogy velem mint tettetek szemetek
Eleget láttam már belőletek
Rohadjatok meg ti egyesével
Kik elkábítottak nem egy mesével
És nem mondták, hogy légy résen
Szaladj mert késel és élj majd a szenvedéssel
Jobb ha az eszedbe vésel
A bosszú nyugtat már csak
Hány embert kell majd savba mártsak
Hogy újra tisztán lássak
Azt hittem másról szól
De arról szól
Hogy meghalj végre előttem
Sírj úgy ahogy én tettem
Amikor még éreztem
De halj meg végre előttem
Szeretném hinni, hogy tévedek
Hogy rosszul nézem a lényeget
Vág sebeket az élet mélyeket
Szeretném hinni, hogy jó vagyok
Mosolyogni rád egy jó nagyot
De gonosszá tettek a hónapok
Utálom baszdmeg a fajtád
Aki csak a gyengébben hajt át
Fut ha bajt lát
A rajtnál köpök majd rád
Utállak téged mert lenéztél
És szeretni soha sem foglak
Ha eljön egy új nap holnap
És itt vagy, egy mély gödörbe doblak
Az ereimbe hideg vér
Ha tisztelsz, tisztellek de ha nem, miért?
Mégis ki lennél nekem ha lehetnél?
Hogy mit gondolok rólad? Hát nevetnél!
Állat lettem, rácsok mögött
Ha nyílik a ketrec
Elfutni esélyed nem lesz
Holtan kellesz
Azt hittem másról szól
De arról szól
Hogy meghalj végre előttem
Sírj úgy ahogy én tettem
Amikor még éreztem
De halj meg végre előttem
Szeretném hinni, hogy tévedek
Hogy rosszul nézem a lényeget
Vág sebeket az élet mélyeket
Szeretném hinni, hogy jó vagyok
Mosolyogni rád egy jó nagyot
De gonosszá tettek a hónapok
A legnagyobb magyar sztárokkal és legendákkal várja látogatóit júliusban az EFOTT fesztivál
A legnagyobb magyar sztárokkal és legendákkal várja látogatóit az EFOTT fesztivál július 12. és 16. között a Velencei-tónál. Hat színpadon több mint 100 fellépőt láthatnak a fesztiválozók, többek között a VALMAR, Azahriah, a Wellhello, a Halott Pénz, Majka vagy a nagyszínpadra visszatérő Korda György és Balázs Klári produkcióját.
„Az egyetemisták fesztiváljaként a 18-29 éves korosztály egyik legkedveltebb nyári programja az EFOTT. Látogatóink igényeit szem előtt tartva hallgatóbarát árakat, sokféle zenei stílust, tartalmas nappali programokat és rengeteg közösségi élményt kínálunk” – tájékoztat Budai Marcell, az EFOTT fesztivál sajtófőnöke.
Hat színpadon több mint 100 fellépővel várják a látogatókat július 12. és 16. között a Velencei-tónál
Szerdán a középiskolások és a fiatal egyetemisták kedvencei – a Carson Coma, T. Danny, a BSW és a VALMAR – veszik birtokba a nagyszínpadot.
A csütörtök az örök egyetemistáké, a ’90-es és 2000-es évek nagy hazai és külföldi sztárjaival, egy különleges Best of Geszti-produkcióval, valamint az EFOTT nagyszínpadára visszatérő legendás párossal, Korda Györggyel és Balázs Klárival.
Pénteken a Wellhello, Dzsúdló és a Halott Pénz, szombaton pedig többek között a Follow the Flow, ByeAlex és a Slepp, Azahriah, valamint Majka koncertje várja a látogatókat.
Az egyetemisták legnagyobb fesztiváljának házigazdája a Pannon Egyetem lesz – az intézmény székhelye, Veszprém idén Európa Kulturális Fővárosa. Az EFOTT hagyományaihoz híven továbbra is kiemelt szerepet szán programjai között az egyetemes kultúra, valamint a magyar felsőoktatás kínálta lehetőségek bemutatására, népszerűsítésére.
„Az elmúlt években egyre inkább felértékelődik a fiatalok számára a közösségi élmény és a tartalmas nappali programok szerepe a fesztiválon. Az egyetemi mindennapokat bemutató UNIversumban számos felsőoktatási intézmény és programlehetőség várja majd az érdeklődőket.
Olyan értékek kapnak főszerepet a programokban, mint a fenntarthatóság, a digitalizáció, a sport és a mentális egészség, a karrier vagy az egészséges életmód”
– fogalmaz Budai Marcell.
A fesztiválról bővebb információ ezen vagy ezen oldalon érhető el.