


| Előadó: | Gramy Music |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Németh Dániel |
|
Németh Dániel |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Indul az éjjel, a party csak rád vár,
Na gyere - gyere itt nincs már több szabály
Gyúlnak a fények, a hangulat elragad,
Az egész éjjel véget ért egy perc alatt
Na tedd fel a kezed, és érezd (hééééé)
Majd megmutatom az utat ne tévesszél
Ha gyúlnak a fények, beindul a party
Letolunk pár piát azt irány csapatni
A stégre, a partra, egy Gramy buli vár ma
A választék színes, szőke vagy barna,
Tedd fel a kezed, és érezd át,
Hogy ez a buli már csak téged várt
Minden egyes éjjel arról szóljon
E fergeteges party soha ne múljon,
Minden egyes nap csak erre vágysz,
Egy őrült buli van ma és velünk szállsz
Koktéllal kézben -aH-csajokat nézem
Hűtöm a testem, vinne a vérem
Hunyd le a szemed és a pillanat elragad
Az egész éjjel véget ér egy perc alatt



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország