Előadó: | Nene |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Orsovai Renáta |
Vörös Milán |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | pop rock |
Címkék: | Keressük! |
A csendtől félek, halkan nem mesélek
Nincsen több alkotás
Csak zúgjon tényleg, szóljon a messzeségnek
Én nem kérek mást
Minden dalban, minden pillanatban
Kell a folytatás
Így a tapsban, úgy a hangzavarban
Elhal a suttogás
És a néma éjszakákon
Úgyis rám talál
Hallom a zajt, kint ül a fákon
A szélcsend viszi el majd
Hallom a zajt, Ő a világom
Szívemmel sóhajt
Zajban élek, hallom a szívverések
Végtelen ritmusát
A hang a lényeg, mert a csendben félek
Bárcsak hallanád!
És a néma éjszakákon
Mindig rám talál
Hallom a zajt, kint ül a fákon
A szélcsend viszi el majd
Hallom a zajt, Ő a világom
Szívemmel sóhajt
Hallom a zajt, kint ül a fákon
A szélcsend viszi el majd
Hallom a zajt, Ő a világom
Szívemmel sóhajt
Hallom a zajt, kint ül a fákon
A szélcsend viszi el majd
Hallom a zajt, Ő a világom
Szívemmel sóhajt
Hallom a zajt (kint ül a fákon)
Hallom a zajt
Hallom a zajt (kint ül a fákon)
Hallom a zajt
A Nemzeti Filmintézet gyártási támogatásával folytatódhat a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés vígjáték Törőcsik Franciska és Ember Márk főszereplésével.
Demjén Ferenc-dalszövegek itt.
A Hogyan tudnék élni nélküled? 2 (munkacím: Mindig ugyanúgy) című film gyártására 1,3 milliárd forint támogatást szavazott meg az NFI Filmszakmai Döntőbizottsága.
A Hogyan tudnék élni nélküled? 2. története az első rész folytatása lesz, ami pár évvel később játszódik. A film forgatása augusztusban kezdődik és várhatóan 2026-ban kerül majd a mozikba.
A Kirády Attila producer vezetésévél Goda Krisztina és Kormos Anett forgatókönyvéből, ezúttal Dyga Zsombor rendezésében készülő filmben Törőcsik Franciska és Ember Márk mellett Márkus Luca, Marics Peti, Kovács Harmat, Kirády Marcell, Trill Beatrix lesz látható a legjobb Demjén-slágerek kíséretében.
A Hogyan tudnék élni nélküled? minden nézettségi rekordot megdöntött
31 hete van műsoron, és a rendszerváltás utáni legnézettebb magyar film lett a hazai mozikban.
A nézettség rekord mellé bevétel rekord is társult: csak a magyarországi mozijegyeladásból befolyt bevétel eddig több mint 2 milliárd forint volt.
A film külföldi moziforgalmazásban is látható, és hátra vannak még a tévé- és streamingbevételek.
Az 1994-ben játszódó film egy felejthetetlen nyári balatoni történetet mesél el, a film zenéjéről Demjén Ferenc csapata - Menyhárt János zenei producer, Subecz Tamás zenei rendező és Rózsa István, a Demjén menedzsment vezetője - gondoskodott.
Fotók: InterCom