


| Előadó: | Noémo |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Hajós András Takács Noémi |
|
Takács Noémi Tempfli Erik |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Gyere bújj ide
Csusszanj mögém szorosan
Kicsi kiflibe
Illeszkedjél pontosan
Fordulj csak át
Hashoz a hát
Nyomd be a térded a térdem alá
Mellhez a váll
Vállhoz az áll
Állhoz a haj, de ne húzd, ha nem muszáj
Ráérünk
Elférünk. Kicsi kifli...
...Gyere bújj ide
Csusszanj mögém szorosan
Kicsi kiflibe
Illeszkedjél pontosan
Hideg a fal
Az sem zavar
Ha a paplan alól a lábunk kikandikál
Csússz lefele
A párna fele
Pont a tiéd, a fejednek van még helye
Ráérünk
Elférünk. Kicsi kifli...
...Gyere bújj ide
Simulj hozzám szorosan
Kicsi kiflibe
Illeszkedjél pontosan
Basszusgitár szóló
Ráérünk
Elférünk. Kicsi kifli...



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN