Előadó: | The Trusted One |
---|---|
Album: | Another Dawn |
Megjelenés: | 2018 |
Hossz: | 3:48 |
Szövegírók: |
Malakuczi Bence Sándor |
Malakuczi Bence Sándor |
|
Kiadó: | Szerzői kiadás |
Stílus: | Rock, Metal |
Címkék: | Keressük! |
Anytime you look around
A shadow’s fading
Common sense has disappeared
Truth is revealing
Don’t deny you want that
I will lead you to
Sacrifice the rest of us
That’s how you’ll heal yourself
We are the passengers of time
Relativity is mine
The unconscious will rise
Through the looking glass
Burning down the paths
And that itself the paradise
Never exists, never was
Juts the reflection of all of us
We, we are the passengers
What we’ve believed needs to be true
Burning down the paths
And it will be the paradise
You, you are the passenger
What you’ve believed needs to be true
Burning down the paths
And it will be the paradise
Tizennegyedik alkalommal szervezik meg a Wine&Violin Hegedű- és Vonókészítők Szalonját. Az esemény október 11-12-én lesz, a helyszín ezúttal is a Fonó Budai Zeneház.
A Szalonban hazai hegedű- és vonókészítő mesterek mutatkoznak be munkáikkal, az esti koncerteken pedig remekművek szólalnak meg.
A Szalon Faragó-Thököly Márton hegedűkészítő kezdeményezésére jött létre. A kiállított vonós hangszereket kézbe lehet venni, ki lehet próbálni; hegedűk titkai nyílnak meg a látogatók előtt, miközben hazai borászatok nedűit kóstolgathatják a látogatók.
A hangszerkiállítás látogatása mindkét napon ingyenes, akárcsak a vasárnapi teljes program, a koncertet is beleértve. Egyedül a szombat esti koncertre szükséges jegyet vásárolni.
A hangszerkészítő mesterek minden alkalommal az abban az évben elkészült legújabb hangszereikkel mutatkoznak be a kiállításon.
Idén tizenhat mester lesz jelen a 2024-2025-ös évad különleges hangszerkínálatával.
A Wine&Violin Hegedű- és Vonókészítők Szalonja első napján, október 11-én szombaton 15 órakor lesz a kapunyitás, majd 17 órakor a kiállítás-megnyitó és borkóstoló.
A tárlatot, amely 23 óráig látogatható, Tóth Endre zenetörténész nyitja meg, bemutatkozik a Sagmeister Borászat. 17 óra 30 perckor lesz a Hangzáspróba, vagyis a kiállított hangszerek és vonók bemutatása és megszólaltatása.
Az estét a Rácz Cello Quartet koncertje zárja.
Október 12-én vasárnap 12 órától 19 óráig látogatható a kiállítás. 14 órakor kezdődik a Luminare Vonóstrió koncertje a kiállított hangszereken és vonókon; a műsorban Weiner G-moll triója, Dohnányi Szerenádja és Kodály Intermezzója hallható.
Kiemelt kép: illusztráció/Freepik