dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
G.w.M: Mai Lányok

G.w.M - Mai Lányok 18 éven felülieknek!

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: G.w.M
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Rapp & Hip Hop
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 11504 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Mai Lányok

Ne rakd a szentet baby ismerem a véredet
A részeg tróger emberek csapatták rá a képedre
Luis Vuitton tálca egy forint sincsen benne
Ha már ekkora nagy ribanc vagy csináld pénzért a sexet
Ne legyél buta a család neved fura
A beceneved a kuka vagy egyszerűen kurva
Szívod a zöldet ú babám ez nőies
Ha meg nyomják a seggedet könyörögj ne mondják senkinek
Az életed be nincsen baby értelem
Meg kérdezed mért vélem ezt
A kamerába vered magad takarodjál édesem
Mondok egy filmet az ágyamba váglak
G.w.M a stilus ketté szakad a párna
Látom hogy szereted a szlengem
Azt is vágom ami bejön neked az a GANGBANG
Hülyére veszed a pénzes palikat
Itt nem jön el a szőke herceg meg rohad a paripa

Refrén:
Milyenek ilyenek a mai lányok
Egy kedves szó lepipálják a barátod
Ilyenek ezek a netes ribancok
Én nem dőlök be meg maradok ez a bajnok

Gucci a csizma szilikon a melled
Ha Mercedes-ben érkezel akkor már egyből kedvel
Meg voltál... ne zaklass te csak egy kaland vagy
Nem a kabátodat babám a bugyid tetted fogasra
Hív téged az anyád agódik hol a lánya
Az iskolába indult közbe cumizik egy bárba
Ó persze még külföldre utazik
A szülő meg eszi a testét árulva dolgozik
Le nyeled a gumikat a buliba érzed
Hogy valami hiányzik a fiú iránt nem érzel
Semmit (ennyi) magad teszed szégyenbe
Mi a lelki bajod azt tőled senki nem kérdezte
Nem érdekel csak csináljad a dolgot
A szobádban ordítsál ott szakítom le a polcot
Teszed veszed az agyad unalmas a szöveged
Ha élőbe csúnya vagy ki retusálom a fejedet

Refrén:
Milyenek ilyenek a mai lányok
Egy kedves szó lepipálják a barátod
Ilyenek ezek a netes ribancok
Én nem dőlök be meg maradok ez a bajnok

Szét szedik a hiszékeny lelkeket
Ketté törik ezeket a szíveket
Tőlem ne várjál közös életet
Hülyítelek a lényeg szívom a véred

Refrén:
Milyenek ilyenek a mai lányok
Egy kedves szó lepipálják a barátod
Ilyenek ezek a netes ribancok
Én nem dőlök be meg maradok ez a bajnok

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Sziget 2025: hipnotikus, balettszerű mozdulatok 30 méter magasban

Harminc méter magasan lebegő „szellemek” kísérik a Holdat, lenyűgöző légi táncot lejtve, a földön gigantikus zsiráfok bandukolnak fel s alá, máshol színes óriási papagájok játékos energiával töltik be a teret. Egy energikus, látványos utcai zenés-színházi előadás a közösségi terek művészi birtokbavételét ünnepli. És hatalmas vitorlák lebegésében a kortárstánc és cirkusz fúziója is felbukkan. De lássuk, mi más teszi még izgalmasan látványossá és elgondolkodtatóvá a Nagy Utcaszínház és Sétáló Utcaszínházi produkcióival a Sziget idei forgatagát.



Fotó: Sylphes - Aerial Ballet

 

Kétségkívül a Sziget sokszínűségének meghatározó elemei a fesztivál területén bárhol felbukkanó Sétáló Utcaszínházak, melyeket mindig nagy tömeg kísér keresztül-kasul a forgatagban, valamint a Sziget fölé emelkedő Nagy Utcaszínház, ami esténként, a Nagyszínpad programja után tölti be a körülötte lévő teret. 

 

Ez utóbbiként idén a Sylphes - Aerial Ballet spanyol légibalett-színházi produkciója érkezik a Szabadság Szigetére. Az előadás különleges módon ötvözi a légi táncot és Vivaldi "A négy évszak" című zeneművét, melynek során a művészek több mint 30 méter magasban, a levegőben mutatnak be hipnotikus, balettszerű mozdulatokat, a szinkronúszás és a klasszikus balett eleganciáját idézve. A varázslatos és lebilincselő produkció különleges kapcsolatot teremt a közönség, a tánc és a zene között. Kihagyhatatlan élmény lesz a Szigeten.

 

A Sétáló Utcaszínházak sorában az Always Drinking Marching Band egy európai utcai zenekar és performansz csoport, amely 1997 óta működik. A csapat szinte egész Európában turnézott már, produkciói élénk, interaktív utcai előadások, amelyben a zenekar javarészt fúvós hangszereken játszik, miközben a tagok bohócos, színházi elemekkel színesítik a műsort. Előadásaikkal azt hangsúlyozzák, hogy a köztereket a művészet és a közösségi élmény számára tartják fenn, dinamikus előadásukkal a közönséget is bevonva egy igazi utcai fesztiválhangulatot teremtenek.

 

A spanyol Troula Theater Hexagonum című erőteljes előadása minden nap felbukkan majd a Szigeten, melyben a modern világ fejlődésének összes kihívása megelevenedik a zene, az óriásbábok és a pirotechnika igéző méhkasában - megmutatva az emberi cselekedetek hatását a Földre.



Fotó: Troula Theater Hexagonum


A Sétáló Utcaszínházak nemzetközi felhozatalát egy hazai projekt is színesíti


A GENOA: Winds and Waves előadás egy vitorlára emlékeztető szerkezet köré épül, amely az alkotók kezei között folyamatosan új formákat, és funkciókat ölt. 


Az előadásban a közös mozgás és harmónia megteremtése áll a középpontban. 



Fotó: GENOA: Winds and Waves


Az előadók együtt dolgoznak, hogy a vitorlák lendületes mozdulataiban megmutassák az összhangot, a bizalmat és a közös ritmus erejét. A produkció egy pillanatra kiszakítja a nézőket a mindennapok sodrásából, és egy olyan világba hívja őket, ahol a jelenlét, a könnyedség és az áramlás érzése uralkodik. Meditatív utazás, amelyben a nézők maguk is részeseivé válhatnak a pillanat szépségének.

 

A Teatro Pavana egy utcaszínházi társulat, amely nagyméretű, élénk bábfiguráiról, köztük zsiráfokról és papagájokról ismert. Különböző helyszíneken adnak elő sétálós előadásokat, amelyekkel egyedi alkotásaikat keltik életre a közönség számára. A Zsiráfok és Papagájok felvonulásában a zsiráfokat szoborszerűnek és nyugodtnak írják le, míg a papagájok színfoltot és élénk mozgást adnak hozzá. 

 

A Duo Gancho egy magyar–spanyol artista páros, akik akrobatikus ügyességgel és lehengerlő humorral nyűgözik le a közönséget világszerte. Patrik, a zsonglőr és artista, valamint Jesús, a temperamentumos akrobata több mint öt éve járják a világot és látványos szaltókkal, kézenállásokkal, pantomimmel és pimasz humorral sodornak magukkal mindenkit. Az AcroMobil Show egy veterán kiskocsival gurul végig a Szigeten, körülöttük pörgő buzogányok és karikák repülnek, miközben garantált a nevetés. Céljuk egyszerű: felejthetetlen élményt nyújtani bármelyik generációnak, bármelyik kontinensen.

 

Az Oakleaf: Explorer/Flower Power előadása egy vibráló táncos tisztelgés a természet virágzó energiája előtt. 



Fotó: Oakleaf: Explorer/Flower Power


Cumbia, salsa és lüktető öröm, nincs olyan láb, ami ne mozdulna meg. A táncosok egyesülnek a természet színeivel, és magukkal sodornak mindenkit egy zabolátlan, ünnepi utazásra. És hatalmas buborékok óriási forgatagában is elmerülhetünk a Szigeten, ahol Óriásbuborék Show változatos formájú lebegő alakzatai már messziről hívogatják a közönséget. 

 

Kiemelt kép: Sylphes - Aerial Ballet

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás