


| Előadó: | Levente Csuka |
|---|---|
| Album: | Az Én Királyságom |
| Megjelenés: | 2017 |
| Hossz: | 3:01 |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Reborn Music |
| Stílus: | Magyar Hip-Hop/Alternatív Rap |
| Címkék: | Keressük! |

Eljött az időm, erre készítettél egész életembe'
A sátán belekényszerített egy valótlan képkeretbe'
Évekig bezárva voltam, kiáltottam, siránkoztam
Életemért és szabadságomért könyörögve imádkoztam
Sötét ketrec volt az otthonom, több démoni alkonyon
Kerestem a kiutat de nem jártam csak vaknyomon
Aztán egy nap megláttam Istenem a végső kiutat benned
Megnyílt előttem a fényességes, dicsőségben ragyogó mennyed
Már nem akartam felakasztani magam egy sötét sarokba
Tudtam, ha megteszem, akkor a bűn örökre befogna
De Téged választottalak egyetlen Teremtő Istenem
Saját döntés volt, a saját szívből jövő kényszerem
Volt idő mikor láttam a saját testem darabokba hullani!
Megérte Hozzád egy utolsó levegővételből rohanni
Sok ember még mindig a pokol tüzes mélyére tart
A sátán alig várja, hogy meghúzza a véget eldöntő kart
De én ezt nem engedem, Az Én Királyságomban nem!
Hiszem, hogy minden imánkat meghallgatják odafent
Egy a feladatom, meg kell mentenem a sérült lelkedet
Jézus megbocsátotta minden szégyenletes szennyedet
Hallgass rá, hallgass rám, kérlek Te véget váró ember
Életben maradtál eddig is, ez egy nagy kegyjel
Én már meguntam a sátán asztalánál zabálni
Kész, vége, nincs más feladatom, csak téged felrázni



A Boglart Fesztivál jövőre is a nép- és világzene kedvelők kedvenc találkozási pontja lesz, egy igazi multikulturális zenei élmény augusztus 26. és 30. között Balatonbogláron.
A fesztivál bejelentette első fellépőit
Már biztosan velünk lesz a belga Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, míg hazai fronton Okos Viola, az Obadu és természetesen a Góbé neve szerepel a fellépők között.
2026-ban hetedik alkalommal vár mindenkit az augusztus végi Boglart Fesztivál
A Boglart különlegessége, hogy míg esténként a zenekarok tagjai húzzák a talpalávalót, addig nappal tanárként adják tovább tudásukat: legyen szó konkrét hangszeres tanításról vagy éppen a zeneipari tudnivalókról.
A Boglart fesztivál és népzenei tábor, ahol fiatal tanároktól lehet elsajátítani a vonós és moldvai népzene csínját-bínját.
Esténként a legkülönfélébb hazai és nemzetközi nép- és világzenei előadók perdítik táncra az előadókat. Először lép fel a fesztiválon a belga Enara Navaira, míg a szenegáli Afrikora és az isztriai Veja már visszatérőként érkezik a Babel Campbe, Itthonról már biztosan rophatjuk Okos Viola, az Obadu és a fesztivált többek között megálmodó Góbé dalaira.
A koncertek után táncházzal, nép- és világzene alapú elektronikus zenével folytatódik a buli
A táborozók a hangszer- és tánctanulás mellett különféle zenei workshopokon is részt vehetnek, ahol megismerhetik a külföldi előadók hangszereit, zenéjét és kultúrájukat is, és természetesen a közös muzsikálás sem marad el.
A tavalyi debütálás után ismét lesz showcase része is a fesztiválnak
Itt a hazai előadók és zenei szakemberek találkozhatnak külföldi kollégáikkal, eszmét cserélhetnek, tanulhatnak egymástól. A Boglart az elmúlt hét év alatt egy igazi multikulturális zenei eseménnyé nőtte ki magát, ahol négy napon át minden a zenéről és a találkozásokról szól.
Az early bird kombinált bérletek és a fesztivál bérletek mellé most ajándék vászontáska is jár a vásárlóknak.
Fotók: Boglart