


| Előadó: | OliverFromEarth |
|---|---|
| Album: | Crazy |
| Megjelenés: | 2016 |
| Hossz: | 03:57 |
| Szövegírók: |
Patocska Olivér |
|
Patocska Olivér |
|
| Kiadó: | Magneoton |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

what can i say on a sunday?
everybody's chilling and free
i am looking for some reaction
and i know there's nothing wrong with me
I'm staring at my reflection
proofing that i'm ok to leave
"that is me, oh, that is me"
I am gonna go for walking
look around in the neighborhood
maybe i can get some attention
for my brand new clothes and shoes
it's not that i'm that alone, man , oh it's not that i'm so weak
but it's all about the history that maybe i could've made
oh, something's wrong about the story, maybe
oh, if i'd be special for somebody i'd scream: "Oh"
but i walk alone the streets now on these hazy days,
i hope that i will meet you when it's gone.
What a feeling "Oh"
When i'm not breathing "Oh"
That's when i'm leaving "Oh"
When you say that i'm crazy "Oh"
Now i'm standing on the top of this hill
There's nothing but a pair of shoes
i still can remember the guys who left there
was not the perfect choose
cause' something good there ended,
and their shadows just got free, free , free
Oh
I can see it , the good and bad sides
No, i can't heal it , the scars on their lies
i open up for the brighter lights
but the shadows following me
I wanted to but who am i,
wanted to but who am i,
wanted to but who am i to run away from my demons
oh, something's wrong about the story, maybe
oh, if i'd be special for somebody i'd scream: "Oh"
but i walk alone the streets now on these hazy days,
i hope that i will meet you when it's gone.
What a feeling "Oh"
When i'm not breathing "Oh"
That's when i'm leaving "Oh"
When you say that i'm crazy "Oh"
What a feeling "Oh"
When i'm not breathing "Oh"
That's when i'm leaving "Oh"
When you say that i'm crazy "Oh"



Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek.
A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.
Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.
Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg.
A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.
Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.
A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek.
A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez.
Az új lemezről már két számot ki is adtak
Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.
A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak
Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.
A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.