


| Előadó: | Barackca |
|---|---|
| Album: | Piros Hó |
| Megjelenés: | 1997 |
| Hossz: | 3:54 |
| Szövegírók: |
Huszár Krisztián Tamás |
|
Huszár Krisztián Tamás Sziráki Zoltán |
|
| Kiadó: | Magán kiadás |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Kínok között éled az életed,
Senki nem tudja mi lesz majd veled.
Problémádról senkinek nem beszélsz,
Az életedtől már semmit nem remélsz.
Refr.1:
Mámoros ébredés
Szomorú tévedés
Keserű szenvedés
Lelassult érverés. (2x)
Te beleestél a zsákutcába,
Belőve fetrengesz a földön a sárban.
Naponta többször szúrod magad,
Szép lassan elpörgeted az agyad.
Refr.1:
Mámoros ébredés... (3x)
Megkaptad amire vágytál,
A herointól megnyugvást kaptál.
Ellököd messze az embereket,
És felszabadultan élvezed.
Refr.1:
Mámoros ébredés... (3x)
Hozzák az árut ami nem tiszta,
Át kell hogy vágjon, mert szar a cucca.
De te csak veszed és nyomod magadba,
Az agyad elszáll, a szemed kiakadva.
Refr.2:
Mámoros ébredés,
Keserű szenvedés,
Lelassult érverés,
Halálos tévedés (8x)



Január 19-től már elérhető az érvényes diákigazolványhoz kötött félárú bérlet a 2026-os Szigetre.
A kedvezményes lehetőséget a BudapestGO alkalmazásban megvásárolt – Budapestre is érvényes – utazási diákbérletekkel lehet igénybe venni. A kedvezményes akció július 31-ig, vagy – a fesztivál véges befogadóképessége okán - a készlet erejéig tart.
A Sziget diákbérlet ára a jegyárfordulókkal nem változik, ráadásul részletre is beszerezhető.
A Fővárosi Önkormányzattal kötött megállapodás részeként a Sziget szervezői kedvezményes bérletet vezetnek be az ország bármely közép- és felsőoktatásában tanuló, érvényes magyar diákigazolvánnyal rendelkező diákjai részére.
A félárú lehetőség a legolcsóbb elérhető Sziget bérlet, melynek ára az akció végéig állandó marad, ráadásul részletre is beszerezhető a Sziget webshopban.
A jegyakció keretében a BudapestGO alkalmazásban vásárolt érvényes utazási bérletekkel (kedvezményes Pest vármegyei vagy országbérlet illetve havi Budapest-bérlet a köz- és felsőoktatásban tanulóknak) először a BKK dedikált aloldalán kell regisztrálni, ezt követően érkezik e-mailben egy egyedi kuponkód, ami a Sziget weboldalán váltható be a „Sziget Diákbérlet by BudapestGO” bérletre.

„A diákbérlet ára 78.500 forint, ez fesztiválnapokra lebontva alig több, mint 15.000 forint/nap, ami egy rendkívül kedvező ajánlat a magyar diákok számára. Ezért, bár az akció hivatalosan július 31-ig tart, könnyen lehet, hogy a nagy érdeklődésre tekintettel - a Sziget véges befogadóképessége miatt - a bérletek hamarabb elfogynak majd” – hívta fel a figyelmet Kádár Tamás, a Sziget főszervezője.

A kedvezményes lehetőségben felhasználható utazási bérletek vásárlására a BudapestGO-ban július 29-ig van lehetőség, regisztrálni legkésőbb július 30-ig lehet, a kuponokat pedig július 31-ig válthatják be a felhasználók a Sziget webshopjában. Egy felhasználó egyszer igényelhet kuponkódot. Az akció július 31-ig, vagy a készlet erejéig tart.
Fotók: Sziget