


| Előadó: | Flame |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Rap |
| Címkék: | Keressük! |

Verse 1 :
A felvonó az égbe neked hosszú,nekem 2 perc!
Elég nagyot tévedsz,ha azthiszed be érhetsz!
Ez gyilkos frekvencia,a reppem betegség
A hulla merevség már itthon nem nagy tehetség!
Elég a nyálból,a szarrá kevert sávból!
A nevem járvány ami elsöpör a mike-tól!
Izomból kenem a beatre,brutál mind Kendey híre!
A reppem egyedi íze nem hasonlít másik tízre!
Az anyag neve bitang flow
Ahol ürítek te ott olvasol divatról
Ez olyan forró anyag hogy még lángol a mike
Mögöttem minden lángokban áll!
Refrén(2X)
Ez gyilkos frekvencia
Ez gyilkos frekvencia
Ez gyilkos frekvencia
Ez gyilkos frekvencia
Verse 2:
Amíg mocskos beat van alattam te ketrecbe koplalsz
ami bennem van most ki írom hogy elég beteg legyen
a frekvenciám mellett nem szól bármit is mondasz
ahhoz nem nőttél még fel hogy veszély legyél nekem!(ja)
Totál fullon nyomom
Ahol véget ér az út ott rám nem vár pokol4
Ebbe a szakadt City-be az én treckem a gyilkos!
Egy dolog biztos,a szavatok forintos!(haha)
Az asztalra letettem már!
úgyhogy ne hiddje a fajtát hogy felettem jár!
Ez olyan forró anyag hogy még lángol a mike
Mögöttem minden lángokban áll!
Refrén(2X)
Ez gyilkos frekvencia
Ez gyilkos frekvencia
Ez gyilkos frekvencia
Ez gyilkos frekvencia



A következő hetekben fővárosi intézményekben folytatódik a Dirty Slippers zenekar Suliturné programja, amely mára az egyik legnagyobb kábítószer-ellenes ifjúsági programmá vált Magyarországon.
Lobó-Szalóky Lázár 2011-ben hozta létre a Suliturné programot, amely két részből áll: a zenészek egy fesztiválhangulatú koncertet adnak a diákoknak, majd közéjük ülnek és drogprevenciós előadást tartanak.
"Egyre nagyobb az igény erre a rendhagyó programra az iskolák és a fiatalok részéről is. A visszajelzések egyértelműen pozitívak, jelenleg több mint 200 iskola várakozik arra, hogy hozzájuk is eljussunk a Suliturnéval" - fogalmazott Lobó-Szalóky Lázár.
A zenekar nemrég tért vissza hét állomásos angliai turnéjáról, ahol kiderült: kinti lemezkiadójuk, a Reaction Management szeretné, ha a Suliturné program Magyarország után Angliában is elérhető lenne.
"Azt tapasztaljuk a Suliturné állomásain, hogy évről évre egyre nagyobb a problémát jelentenek a drogok a 14-18 éves korosztály számára. Mi zenészként elkötelezettek vagyunk 14 éve, hogy megmutassuk a fiataloknak:
kizárólag a drogok, az alkohol és az önpusztító életmód nélkül érhetik el a céljaikat, élhetnek sikeres és boldog életet"
- mondta el Lobó-Szalóky Lázár.
A zenész szerint nagyon aktuális ez a téma, hiszen "sajnos trendi lett olyan dalokat írni hazánkban is, amik a kábítószer fogyasztásra buzdítják a fiatalokat. Nincs semmilyen eszköz ezeknek a daloknak a terjedését meggátolni annak ellenére, hogy szerintem még maguk az előadók is tudják, hogy rendkívül káros, amit csinálnak. Ennél sokkal felelősségteljesebben kellene viselkedniük" - jegyezte meg Lobó-Szalóky Lázár.
A Dirty Slippers december 10-én az ORFK rendezvényén, majd december 12-én a BGSZC Pestszentlőrinci Technikumában folytatja a Suliturnét.
Fotó: Dirty Slippers