


| Előadó: | NAZA |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Mező Misi Szűcs Krisztián Mihalik Ábel Szepesi Zsolt |
|
Mező Misi Szűcs Krisztián Mihalik Ábel Szepesi Zsolt |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ha bámulhatsz úgy
Mintha ott sem lennél
Simán elvállalnád
A piszkos munkát
De nem hívnak fel
Ide jobb fej kell
Legalább lenne tél
Belemenekülhetnél
Üvölt a kor a fülembe
És nincs itt senki
Téged kereslek
A boldog tömeg közepén
Mindenki nagyon jól van
Haza kéne menni
Nélküled is elmegy majd
Az a pár ezer év
Sose láttam azt az embert
Akire mindig vártam
S a szívem lassan elfogy
E műszempilla csillogásban
Sosem éltem azon a helyen
Ahol mindig laktam
Vagy talán néha
Egy-egy pillanatban
Üvölt a kor a fülembe
És nincs itt senki
Téged kereslek
A boldog tömeg közepén
Mindenki nagyon jól van
Haza kéne menni
Nélküled is elmegy majd
Az a pár ezer év



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala