Előadó: | IGNI |
---|---|
Album: | Szeress Újra! |
Megjelenés: | 2017 |
Hossz: | 2:58 |
Szövegírók: |
Batka Ignác |
Batka Ignác |
|
Kiadó: | szerzői kiadás |
Stílus: | Hip-Hop |
Címkék: | Keressük! |
Verze1:
Baby, hamis álmokat kergettél
Ó bárcsak érteném
Mindig ugy vigyáztam rád
De te csúnyán becsaptál
Bridge:
Szívem törted szét
De nélküled meghalnék
Ölelj ugy mint rég
Legyen minden álomszép
Refrén:
Szeress újra,szeress újra
Mi lesz senki se tudja
Nálad a szívem kulcsa
Mert nem kell senki más
(2x)
Oh,oh
Verze2:
Baby, olyan szép vagy nincs rá szó
Veled ébren álmodom
De a múlt most is fáj
Az átvirrasztott éjszakák
Bridge:
Szívem törted szét
De nélküled meghalnék
Ölelj ugy mint rég
Legyen minden álomszép
Refrén:
Szeress újra,szeress újra
Mi lesz senki se tudja
Nálad a szívem kulcsa
Mert nem kell senki más
(2x)
Oh,oh
Extra:
Kérlek baby kezdjük újra
Hogy később mi lesz senki se tudja
Mert nálad a szívem kulcsa
Szeress újra!
Refrén:
Szeress újra,szeress újra
Mi lesz senki se tudja
Nálad a szívem kulcsa
Mert nem kell senki más
(2x)
Oh,oh
Szeress újra!
A Mátyás-templomban Barokk koncerttel indul szeptember 12-én a Magyar Rádió Művészeti Együtteseinek új évada - egyebek mellett erről beszélt Héja Domonkos, az MRME fő-zeneigazgatója a közszolgálati médiában.
Szeptembertől kiemelt figyelmet kap a Magyar Rádió Énekkara, amely ebben az évadban ünnepli fennállásának 75. évfordulóját.
A jubileum alkalmából egy oratóriumbérletet is meghirdettek
Ennek az első hangversenyén, szeptember 24-én Mendelssohn Paulus című oratóriumát adják elő a Zeneakadémián. A koncerten közreműködik a Magyar Rádió Zenekara is, Kovács János vezényletével.
Ezen a koncerten derül fény arra, kik kapják az Évad Művésze díjakat a zenekar és énekkar művészei közül.
Az énekkar Csillag Béni karnaggyal is fellép majd, akivel egyéb művek mellett Herbert Howells ritkán hallható Requiemjét is előadják. Idén is meghirdették a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekarának Variációk kamarazenére című sorozatát.
A műsor összeállításában a Magyar Rádió Zenekarának tagjaiból alakult együttesek teljesen szabad kezet kapnak. Így
ezek a hangversenyek egyrészt örömzenéléssé válnak, másrészt remek tréninget jelentenek a muzsikusoknak, akik ilyenkor a zenekari játékból kilépve szólistaként tudnak szerepelni.
Az évad során több külföldi művész is érkezik vendégként a zenekarhoz
Az egyik koncertet például Erik Bosgraaf vezényli majd. A holland furulyaművész és zenetudós mellett a Magyar Rádió Zenekarának művészei is közreműködnek szólistaként ezen a hangversenyen a Zeneakadémia Nagytermében.
Az idei évadban olasz estet rendeznek a Müpában, a Női energiák című hangversenyen pedig Delyana Lazarova a Utah-i Szimfonikusok és a BBC Skót Szimfonikus Zenekar vezető vendégkarmesterével és a fiatal moldovai hegedűművésszel, Lilia Pocitarival találkozhat a közönség.
A nemzetspecifikus estek között emellett szerepel egy brit est is, Howard Williams karmester közreműködésével.
A fő-zeneigazgató a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorának is a vendége volt, ahol egyebek mellett arról beszélt, fontosnak tartja, hogy legyenek olyan programjaik - köztük anyák napi, Mikulásváró és farsangi rendezvények - amelyeken az egész család részt vehet. Ezekkel a programokkal a nagyszülők, szülők mellett a gyerekeket is szeretnék megszólítani.
Kiemelt kép: illusztráció/Freepik