dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Honeybeast: Súlytalan

Honeybeast - Súlytalan

off off off off off
Súlytalan
Előadó: Honeybeast
Album: Súlytalan
Megjelenés: 2017
Hossz: 3:59
Szövegírók: Bencsik-Kovács Zoltán
Zeneszerzők: Bencsik-Kovács Zoltán
Kiadó: Gold Record Music Kft.
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 20142 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Súlytalan

Nyugi van, ez még nem a halál
Neked még nem
Alice és Lassie hazatalál
De te még nem
Pihen a szív, elrepít a szél
Fut az álom
Kisüt a nap, köszörüli az élt
A fűszálon

Igazi a csoda
Nem csalás, nem ámítás
Nagyon élem
Ha beleszakadok is
Van tovább és még tovább
Ki, ha én nem?
Majd belezuhanok a
Nagy banális éjbe tán
De ma még nem
Mindig akad okom
És van miért, és van kiért

Szeretek, ölelek, zokogok, remegek
Rohanok, elesek, zuhanok, lebegek
Súlytalan…

Hajlik a tér és szökik a kút
A hajam egy hullám - kanyar az út
Soha többé nem botlik a ló
Repül és ámul – ez neki való

Igazi a csoda
Nem csalás, nem ámítás
Nagyon élem
Ha beleszakadok is
Van tovább és még tovább
Ki, ha én nem?
Majd belezuhanok a
Nagy banális éjbe tán
De ma még nem
Mindig akad okom
És van miért, és van kiért

Szeretek, ölelek, zokogok, remegek
Rohanok, elesek, zuhanok, lebegek
Súlytalan…

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Megjelent a NÉKED zenekar első nagylemeze

Új korszak kezdődik a NÉKED történetében: megjelent a zenekar első nagylemeze, mely a Sodor a szél címet kapta. Már látható a dalhoz készült videóklip is, amely vizuálisan is tovább mélyíti az album világát.





„Az évet az első nagylemezünk megjelenésével indítjuk, ami számunkra hatalmas mérföldkő” – mondja a zenekar. A Sodor a szél videóklipjét Török Arnold (Nidel Films) készítette, és a következő napokban további három klip is érkezik az album dalaihoz.


A dal szövege itt érhető el.


“Igyekeztünk minden dalunkat egy-egy videóval megjelentetni a legnagyobb videómegosztón, amit nagyobb stáb hiányában házon belül oldottuk meg. Olyan is volt, hogy egy nap alatt két klipet vettünk fel, sokszor a helyi tájak adta lehetőségeket használtuk ki. “




“A tavalyi évben több neves klubban is felléphettünk Magyarországon a 4S Street vendégeként, ami óriási lendületet adott számunkra. Ezenkívül a nyáron szinte kivétel nélkül minden hétvégén játszottunk Erdélyben is, ahol bizonyossá vált számunkra, hogy a közönségnek is tetszenek a dalaink, egyre többen éneklik a szövegeinket”


A NÉKED két lemezbemutató koncerttel is készül


Február 5-én Csíkszeredában, az Ólommadárban, február 7-én pedig Gyergyóalfaluban, a Petőfi Sándor Művelődési Házban mutatják be élőben az új dalokat. A Sodor a szél fizikai formátumban is megjelenik, amelyhez elsőként a lemezbemutató koncerteken juthat hozzá a közönség. Az eseményekre szóló elővételes jegyek az In-Time felületén érhetők el.

 

A NÉKED 2024 tavaszán alakult Gyergyószentmiklóson. A zenekar tagjai: Fodor László (ének, akusztikus gitár), Péter Gellért (dob), György Alpár (gitár), Ioni Eduárd (billentyűk) és János László (basszusgitár). 




Zenéjük a pop rock és az indie világából táplálkozik


Alig két év alatt közel 50 élő koncert, Legszebb Erdélyi Magyar Dal jelölés, valamint több mint 50 ezer megtekintés a legnagyobb videómegosztón – mindez jól mutatja, hogy a NÉKED az erdélyi és magyarországi könnyűzenei színtér egyik friss, lendületesen fejlődő szereplője.

 

Apple Music


Spotify

 

Fotók: Néked

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás