


| Előadó: | Munkácsi Sándor |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | lírai sláger, pop |
| Címkék: | Keressük! |

Chissa' perche sta li cosi
Con quegli occhi fissi su di me
Vedrai che poi mi passerva
E che non m aspettavo
Questa follia
Fingero mi abituero
Continuero in silenzio senza te
Solo resto coi ricordi
Domani tutto finira
Ma adesso resta qui
Qui con me perche sara
L'ultima notte insiema a te
Vedrai vedrai si aggiustera
Ora fa un po male ma se ne andra
I sogni di eternita
Sono i piu duri da
Gettare via
Solo resto coi ricordi
Domani tutto finira
Ma adesso resta qui
Qui con me perche sara
L'ultima notte insieme a te
Seguiro sopportero
Questa gran dolore senza te
Solo resto coi ricordi
Domani tutto finira
Ma adesso resta qui
Qui con me perche sara
L'ultima notte insieme a te
Questa qui sara
L'ultima notte insieme
A te



November 7-én indul egy 48 órás kedvezményes bérletakció a 2026-os Szigetre, és nemsokára egy új bérlettípust is bevezetnek a fesztivál szervezői, ami a diákoknak szóló félárú kedvezményt jelent majd.
Ne maradj le az előregisztrációról
November 5-én délben zárul az előregisztráció a fesztivál oldalán arra az akcióra, amivel a legolcsóbban lehet majd bérletet váltani a jövő évi Szigetre.
A 48 órán át tartó kedvezményes akció november 7-én délben indul, és 9-én délig tart
Akik tehát élni akarnak ezzel a kedvezménnyel, azoknak érdemes mihamarabb regisztrálni, hogy le ne maradjanak a lehetőségről.
A kedvezményes akcióban a fesztivál teljes időszakára szóló 5 napos valamint a VIP bérletet, illetve a 21&U bérletet lehet most a legolcsóbban megvenni. Ez utóbbit azok vásárolhatják meg, akik a jövő évi Sziget kezdetéig nem töltik be a 22. életévüket.
Az új jegytípus a diákigazolványhoz kötött, félárú jegyet jelent
Amint az már korábban kiderült, a Fővárosi Önkormányzattal kötött egyesség feltételeként a Sziget szervezői bevezetnek idén egy új bérlettípust is, ami diákigazolványhoz kötött félárú kedvezményt jelent majd. Ennek technikai részletei még kidolgozás alatt állnak, azonban a szervezők fontosnak tartották megjegyezni, hogy
a 21&U akciós bérletet mindazoknak érdemes most megvásárolni, akik a jövő évi Szigetig a 22. életévüket nem töltik be, függetlenül attól, hogy diákok vagy nem, mivel a diákbérlet is ezen az áron kerül majd forgalomba a későbbiekben, azaz később sem lesz kedvezőbb áron elérhető.
Tippek, trükkök, tanácsok a jegyvásárláshoz
Azoknak azonban, akik már idősebbek lesznek a Sziget alatt, mint 22, viszont érvényes diákigazolvánnyal rendelkeznek még akkor is, érdemes még kivárniuk, mert most csak az ú.n. „teljes bérletet” tudnák akciósan megvenni, miután nem jogosultak a 21&U bérletre. Azonban a hamarosan induló, diákigazolvánnyal igénybe vehető tanulói kedvezményes bérletet a mostani, 21&U bérlettípus kedvezményes árán lesz lehetőségük a későbbiekben megvásárolni.
Fotók: Sziget Fesztivál