


| Előadó: | A dzsungel könyve (musical) |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Dés László Geszti Péter |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Gyere most, keresek, szavakat jeleket, hogy értsd a szem mit lát
És nevükön nevezek tavakat, hegyeket, mondd utánam hát:
Ez a Föld, az az ég, ez a zöld az a kék völgy a hegyhez tér
Fogy a hold, süt a nap, a rög alól kel a mag, tó a parthoz ér
Refrén:
Ami szép az egyben jó, ami kép az egyben szó
Mégis mondd, mit érez a szív itt bent?
Mondd mi ez, mit a csend idecsent?
Hol van erre szó?
Ez a szem, az a száj, ez az orr, az az áll-arcom ebből áll.
És idenézz, ez a kéz és ez a váll, ami csak egy érintésre vár.
Refrén:
Ami szép az egyben jó, ami kép az egyben szó.
Mégis mondd, mit érez e szív itt bent?
Mondd mi ez, mit a csend idecsent?
Hol van erre szó? Nánánáná!
Refrén
Ez a Te az az Én a világ közepén-az ismeretlen vár
Ez az Én, az a Te és ez a Mi, tudod-e, hogy így vagyunk egy pár?
Mosolyogsz, nevetek, figyelem szemedet, a gondolat hol jár?
Mosolyogsz, nevetek, szavakat keresek, de nem találok már.
Úúúúúú, nézz rám!
Ami szó volt mind elnémult és a csend végleg mellénk bújt
Ugye érzed a föld így ringat el.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN