


| Előadó: | Vörös Sári |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Pósa Lajos |
|
Dankó Pista |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | magyar nóta |
| Címkék: | Keressük! |

Ne gyónj nekem, minek gyónnál,
álnokabb vagy a kígyónál.
Ne mentegesd babám magad,
hamis voltál az is maradsz.
Sírhatsz nékem, hiába sírsz,
levelet is hiába írsz.
Nem hiszek én az írásnak,
sem annak a nagy sírásnak.
Csak azt mondom Isten veled,
tükör minden kis leveled.
Azt mutatja minden sora,
nem leszel te igaz soha.
||: Két szemedből sűrű könny hull,
ha a szívem meg nem indul.
Hull a könnyed, kikacagom,
hamis könny az, kis angyalom. :||



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi