


| Előadó: | Nagy Natália |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Hajnal István |
|
Payer András |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | sláger, táncdal |
| Címkék: | feldolgozás [+] |

Minden álmom egy kék öböl,
mely a napfényben tündököl,
csónak ring, ahogy zúg a szél,
és a gitárom húrja zenél.
Tőled szerelmet kér szívem,
így a végtelen kék vízen
száll a sóhajom csak feléd,
érzem, egyszer csak megértenéd.
Csak távolról becézlek én,
csak vágyom, hogy te légy enyém,
mert ha itt vagy, oly néma a szám,
pedig százszor is elmondanám:
Hogy az álmom egy kék öböl,
mely a napfényben tündököl,
csónak ring, ahogy zúg a szél,
szívem szerelmet csak tőled kér.
Csak távolról becézlek én,...
...szívem szerelmet csak tőled kér.
Lá-lá-lá, lá-lá-lá, lá-lá-lá, lá-lá-lá



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.