


| Előadó: | B. Bíró Zoltán |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
B. Bíró Zoltán |
|
B. Bíró Zoltán |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Szerelem előtt, szerelem után
Zene és Szöveg: B. Bíró Zoltán
Hiányzik néhány soha meg nem írt levél,
kérdeznék néha de úgysem értenél,
lehetnék én is a karodban a test,
néha fel nem foghatom kiből mi lesz,
csak létezem, s hogy te létezel
nem tudhatom még, csak létezem, s hogy te létezel...
én is csak néha lépek én is csak ritkán érzek
én is csak felébredek ha megérint a szó,
én is csak álmaimban, én is csak magamat hívtam
én csak elképzeltem, miért volna jó,
hisz nézd, mint hajót a tenger úgy ringat el néhány odaillő szó,
figyelj csak rám nézz jól rám szerelem előtt, szerelem után
én is csak egy vagyok ha engem kérdezel
én is csak ugyanúgy élek s néha vétkezem
én is csak arra várok mozduljon a kéz
én is csak néha érzem, olvad a jég
nézd a szívem igen lassan nyílik, nem szállhat
a szó mint szárnyatlan madár
szerelem előtt, szerelem után
néha mint párduc ragadom meg a sors kezét
néha mint lomha kígyó figyelem csak a szemét
néha mint nyíló virág nyújtom szirmaim feléd
néha csak azt gondolom álom ez az egész
hisz nézd, soha nem kérném hogy mondjad,
ha tudnám mi is az a szó
hidd el hogy én vagyok én vagyok az aki vár
szerelem előtt, szerelem után
hidd el hogy sohasem jó ha nem mondod el,
mi fáj, szerelem előtt, szerelem után
hidd el hogy sohasem jó ha nem mondod el...



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN