Előadó: | Beat Dis |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Dimanovszki N. |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Are you grateful
When you feelin’ the thirst?
Than you can have a
Glass of water first
Chorus:
Not strong enough
To keep the strength
Being too long
To feel its length
So hug for a while
Old mother earth
Appreciate she gave us
The ancient birth
Smell the firm ground
Flowers that grow
Love the enlivening
Rivers that flow
Chorus
Ava Max „Wet, Hot American Dream” című új dalával kerekedik fel a toplistákat ostromló útjára. Az énekesnő hozza az eddigi formáját és idomait mind a videóklip, mind hamisítatlan addiktív dance pop hangzását illetően. Mint sok más izgalmas újdonság, ez a single is felkerül augusztus 22-én érkező, harmadik stúdiólemezére, mely a fordított pszichológia elvén ’Don’t Click Play’ címre keresztelt a sztár.
Ava Max a 2000-es évek dance forradalmát idézi meg és új zenéjében megragadja a nyár kvintesszenciáját, amikor nem kell több a boldogsághoz a súlytalan lebegésnél a gumimatracunkon, jól megérdemelt koktélunk társaságában - és esetleg még máséban. A dal flörtölős hangvétele ugyanis kétségtelenül a szerelmeseknek, a nyári kalandra vágyóknak kedvez.
A forró szezon végén érkező LP-t olyan önbizalomról és kitartásról szóló előfutárok színesítik továbbá, mint a himnikus „Lovin’ Myself” vagy a „Lost Your Faith”. Mindez Ava nehéz időszakát öleli fel és karolja át teljes odaadással.
Fotó: Ava Max