


| Előadó: | Mystery Gang |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Egri Péter |
|
Egri Péter |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Well, my gal is like the hot rod wheels
never slows down on her way
She bought car and drives me wild
'Cause she can't wait!
My babe's got an automobile...
Tears along the road like a little devil
My babe's got an automobile
Well, 1-2-3 she's ready to race
I hope she'll breast the tape
My gal's got a car just a couple of days
It's faster than a standard make!
My babe's got an....
Drive, drive, drive along baby...
She teares along like a litle devil
My babe's got an automobile
Well, the whole gang's proud of my baby's car
I turn up the radio
We hear the news, We hear the blues
If you get ready then go!
My babe's got an automobile
Well, my gal is like the hot rod wheels
never slows down on her way
She bought car and drives me wild
'Cause she can't wait
Drive, drive, drive...


Nyolc év után jelentkezik hivatalos nagylemezzel a kilencvenes évek ikonikus magyar punk zenekara, a C.A.F.B..
A 14 dalt tartalmazó “Memorandum” ráadásul fizikai formában kizárólag bakeliten érkezik, de persze a korszellemnek engedve a megjelenés napjától, december 8. hétfőtől digitálisan is elérhető a jól ismert streaming felületeken.
A régóta várt korong egyik trackjéhez, a „Mr Molotov”-hoz készült klip is debütál
A videó külön érdekessége, hogy élőszereplős mozi helyett ezúttal egy rajzolt világban kelti életre az amúgy sajnos nagyon is aktuális dalt –
az ezredforduló képregény aranykorának hangulatát idéző cartoon-moziért pedig Mester Csaba és a korai Black-Out Andrics Lacija mellett producerként az ős-Tankcsapda egyik alapítója, Tóth-Laboncz Attila, vagyis "Labi" felel – az ő neve manapság a reneszánszát élő képregényekkel hasító "Master-Lab Comics"-hoz kötődik leginkább.
Persze, ha egyszer bejelentkezik a Seattle-ben élő frontembere miatt csak évi egy hazai fellépést vállaló csapat, akkor nem hagyják a közönségüket meglepetések nélkül.
Nem kis elismerés ugyanis, hogy a Trottel Records gondozásában, ugyancsak LP formátumban megjelent “Nem Az A Punk, Aki... vol.2” válogatásalbumon is helyet kapott három, 1993-ban, a punk hőskor kellős közepén rögzített C.A.F.B. nóta is.
Szakácsi Gábor zenekara amúgy legközelebb 2026. március 7-én, szombaton lép újra színpadra itthon, a budapesti Dürer Kert „Retro punk buli” elnevezésű fesztiválján.
Fotók: C.A.F.B.