dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Vincze Lilla dalszövegei
A játék
Adj még egy kis időt
Állva halnak a fák
Alvó Nap
Angyalnak, madárnak
Delfin
Eljött a cirkusz
Engem többé ne várj
És én szállnék...
Ez az utolsó száz év...
Hova menekülnél
Idegen bolygó
Jössz még te is az én utcámba
Két hold
Körút
Köszönöm szépen, jól vagyok
Közel a határ
Legyetek jók ha tudtok
Mámor
Maradunk a Duna partján
Mély kék
Mért visz el
Mi van velem?
Minek az egész szerelem
Mondd ugye most vége
Nem kell a zászló
Rajzolj nekem egy
Rossz vagyok
Sóhaj
Szerelem alagút
Szomorú a szemed
Titanic
Tükörleány
Végtelen történet
Veled múljon el...
Vigyen a tánc
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Szikora Róbert duettlemezt készített: Rúzsa Magdi, Fenyő Miklós és Geszti Péter is hallható a korongon

A Máté Péter-díjas előadóművész, énekes, dobos, zeneszerző pénteken megjelent, Verhetetlen 11 című lemezén mások mellett Fenyő Miklós, Gubik Petra, Geszti Péter, a ValMar, Charlie és Rúzsa Magdi is hallható.

 




Tizenegy exkluzív együttműködés, egy életmű esszenciája


Szikora Róbert a magyar könnyűzene legnagyobb és feltörekvő szereplőivel énekel együtt. Az R-Go frontemberének albuma egyszerre tisztelgés a barátok, a példaképek és a kortársak előtt.


Szikora Róbert-dalszövegek itt.

 

Szikora Róbert tizenegy különleges duettet rögzített olyan előadókkal, akikhez személyes és zenei szálak kötik. 


Több évtized után alkotott újra együtt Fenyő Miklóssal.


A Hungariában 1974-től 1982-ig, meg még utána néhány alkalommal zenéltek együtt. Az alkotói folyamat ennek eredménye az Egy furcsa pár című dal. 



A Hungária együttes ünneplése 1982-ben a Sport étteremben

abból az alkalomból, hogy az együttes Rock and roll party és a

Hotel Menthol című lemeze platinalemez lett. Az ünnepségről

az MTV Zenebutik című műsora is tudósított. Jobb szélen

Szikora Róbert.

Fotó: Fortepan/Gábor Viktor

 


A Geszti Péterrel közösen jegyzett A világ legjobb dala (Hey John) tisztelgés a 45 éve elhunyt John Lennon előtt.


Charlie-val a Merre visz az út?, Rúzsa Magdival a Mikor az ég a földre zuhan hallható együtt.

 

Három évvel ezelőtt már írt közös slágert a ValMarral (ez volt az Úristen), most a Balatoni lány szerepel a duóval a projektben. 



Fotó: Szikora Róbert és a ValMar


Néhány meglepő, időn és téren átívelő együttműködés is helyet kapott az anyagon


Szikora Róbert énekel saját fiatal énjével (M AI Dal I Love You, de már bocs.), valamint a néhai Zámbó Jimmyvel (Most kell, hogy nagyon szeress) is énekel a mesterséges intelligencia segítségével újraálmodott felvételeken. 


A lemez bónuszfelvétele a R-Go nagy slágere, a Szeretlek is meg nem is, amelyet a modern technika igénybe vételével édesapjával, Szikora Jenővel közösen ad elő.

 

A Verhetetlen 11 zenei világát az előadó klasszikus csikidám életérzése és a vendégek egyéni stílusa formálja. A duettek mindegyike önálló történet, személyes üzenet és zenei kísérlet egyszerre – a pop, a rock, a líra és a spirituális ihletésű dalok közös terében.


Szikora Róbert Verhetetlen 11 című új lemeze a digitális megosztók kínálatában, valamint CD és bakelit formátumban egyaránt elérhető.



Kiemelt kép: Szikora Róbert és az R-GO hivatalos Facebook

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás