dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Izsmán Nelly: Nem hagynak békében a fiúk

Izsmán Nelly - Nem hagynak békében a fiúk

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Izsmán Nelly
Album: Keressük!
Szövegírók: ifj. Kalmár Tibor
Zeneszerzők: Nádas Gábor
Kiadó: Keressük!
Stílus: sláger, táncdal
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 2275 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Nem hagynak békében a fiúk

Mér' nem hagynak békében a fiúk
Jön belőlük alaposan ki
Velük a harcot vívni, jaj, de nehéz
Lép a fiatal és öreg
És megy a válogatott szöveg
Míg érzés benne, jaj, de kevés

Ma amaz, holnapután emez
És forog ugyanaz a lemez
Nem győzök csodálkozni, jaj, de mohók
Ki gyalogosan, ki autóban
Szüntelenül és kitartóan
Szövi a hálót körém mint a pók

Követ az egyik, üldöz a másik
Fülembe sugdos illetlenül
Képembe bámul, nyakamra mászik
Na persze mindezt véletlenül
Jaj!

Mér' nem hagynak békében a fiúk
Jön belőlük alaposan ki
Közülük egyik-másik, jaj, de merész
Egyetlen egy van, akit várok
Akinek rögvest igent mondok
De az az egy meg sajnos rám se néz

Követ az egyik, üldöz a másik
Fülembe súgdos illetlenül
Képembe bámul, nyakamra mászik
Na persze mindezt véletlenül
Jaj!

Mér' nem hagynak békében a fiúk
Jön belőlük alaposan ki
Közülük egyik-másik, jaj, de merész
Egyetlen egy van, akit várok
Akinek rögvest igent mondok
De az az egy meg sajnos rám se néz

Egyetlen egy van, akit várok...
De az az egy meg sajnos rám se néz!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Pentatonix: Budapesten indul a tavaszi turné

A Pentatonix ötöse újradefiniálta az a capella műfaját, népszerű feldolgozásaikkal és saját dalaikkal. A csapat fennállása óta több mint 10 millió lemezt adott el.




Több milliárdszor játszották le dalaikat, összegyűjtött 3 Grammy-díjat és világszerte milliókat bűvöltek el énekhangjukkal és kreativitásukkal. Csakúgy, mint a magyar közönséget 2023-ban, most pedig itt az újabb lehetőség, ugyanis a Pentatonix Budapesten kezdi tavaszi turnéját április 7-én, az MVM Dome-ban.

 

 

Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.

 

 

A Pentatonix bejelentette 2026 tavaszára a brit és európai turnéját


A körút április 7-én indul a háromszoros Grammy-díjas csapattal, gyönyörű harmóniáikkal, ragyogó a capella-átdolgozásaikkal és felejthetetlen színpadi jelenlétükkel 16 brit és európai nagyvárosban lesznek láthatóak. 


A turné Magyarországon indul


Ezt követően fellépnek még Csehországban, Ausztriában, Lengyelországban, Németországban, Franciaországban, az Egyesült Királyságban, Belgiumban, Hollandiában, Norvégiában, és végül  Svédországban zárul. A csapat legutóbb 2023-ban járt a kontinensen, ekkor adták első budapesti koncertjüket is.

 

„Nagyon izgatottak vagyunk, hogy tavasszal újra turnézhatunk Európában és az Egyesült Királyságban. Alig várjuk, hogy újra találkozhassunk a nemzetközi rajongóinkkal és megoszthassuk velük mindazt, amin eddig dolgoztunk. Különleges élmény lesz, izgatottan várjuk, hogy megoszthassuk veletek.


Ez a show minden eddiginél különb lesz, és még az is lehet, hogy néhány új dallal is meglepjük a közönséget."


osztja meg örömét Kirstin Maldonado, a Pentatonix tagja. 

 

A show előtti mini koncert is lesz, meghitt környezetben

 

A koncertre különleges VIP csomagokat is lehet majd vásárolni, amelyek különféle exkluzív lehetőségeket kínálnak, mint például egy, a show előtti mini koncertet meghitt környezetben, egy kérdezz-felelek találkozót a Pentatonix tagjaival, aláírt ajándéktárgyakat és még sok mást. A részletek ezen az oldalon érhetők el. 


Ez a dal biztosan nem marad ki a setlistből.

 

A Pentatonix minden idők egyik leginnovatívabb, legkreatívabb és legegyedibb vokális csoportja, akik nemcsak újjáélesztik, de újra is definiálják az a cappella műfajt. 


2011-es bemutatkozásuk óta a kvintett három Grammy-díjat, valamint egy Daytime EMMY-díj jelölést vihetett haza. Scott Hoying, Mitch Grassi, Kirstin Maldonado, Kevin Olusola és Matt Sallee ötöse példátlan magasságokba jutott, bevette a slágerlistákat, világszerte 10 millió albumot adott el, milliárdnyi lejátszást generált. A formáció fellépett a Fehér Házban, a Macy's Thanksgiving Day Parade-on és a Hollywood Bowlban is. 


Lemezeik rendre arany- platina- és dupla platina minősítéseket értek el a világ számos pontján. 


Útjuk során a kollektíva fellépett a Kennedy Center Honors rendezvényén is, ahol Tom Hanks tiszteletére előadták a That Thing You Do című dalt, miközben Barack Obama elnök és Michelle Obama first lady a közönség soraiból nézték őket. Dolgoztak már együtt többek között Kelly Clarksonnal, Dolly Partonnal, Miley Cyrusszal és Lindsey Stirlinggel. 


A Pentatonix a nagyképernyőre is felkerült


Cameo szerepet vállalva a Pitch Perfect 2 című sikerfilmben, de a Netflix tavalyi karácsonyi romantikus vígjátékában, a Meet Me Next Christmas-ban is főszerepet játszottak. 


Karácsonyi lemezeikkel és az azokhoz tartozó turnéikkal is sorra sikereket érnek el, új albumuk, az október 24-én érkező Christmas in the City pedig várhatóan követi az előzőek mintáját.

 

 

Fotó: Pentatonix/Live Nation Magyarország

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás