


| Előadó: | United |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Orbán Tamás Pély Barnabás |
|
Romhányi Áron Pély Barna |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

A szerepeket úgy unom már!
Szorít a keret.
Megy a hajtás!
Odakint egy új világ vár.
Szabad a terep!
Széthullás!
Tudod, arra vágyom nap, mint nap,
hogy a rám megírt korlát
csak egy kicsit
legyen tág!
Belevetni éjeken át
magam megint,
hogy újból érezzem az ösztön szagát!
MEGTENNI, CSAK MEGTENNI BÁRMI MÁST,
AMI NEM CSAK MEGSZOKÁS!
VELED MEGTENNI, MEGTENNI BÁRMI MÁST,
AMIT NEM NAGYON SZOKÁS!
A nevemet is mások adták,
nem az enyém,
csak egy sorszám!
Az agyamat beprogramozták
a legelején.
Van egy normám!
Mégis arra vágyom nap, mint nap,
hogy a rám megírt korlát
csak egy kicsit
legyen már tág!
Belevetni éjeken át
magam megint,
hogy újból érezzem az ösztön szagát!
MEGTENNI, CSAK MEGTENNI BÁRMI MÁST,
AMI NEM CSAK MEGSZOKÁS!
VELED MEGTENNI, MEGTENNI BÁRMI MÁST,
AMIT NEM NAGYON SZOKÁS!
Aki útra kelt a Földre,
tudom, mind csak arra vár,
talán választ kap most végre,
hogy itt az óra merre, hány!
De itt nincsen válasz, félek,
ez egy színjáték világ,
hol a főszerepre ítélt arcod
mások írják rád!
MEGTENNI, CSAK MEGTENNI BÁRMI MÁST,
AMI NEM CSAK MEGSZOKÁS!
VELED MEGTENNI, MEGTENNI BÁRMI MÁST,
AMIT NEM NAGYON SZOKÁS!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN