dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Kontroll Csoport: Olé-olá

Kontroll Csoport - Olé-olá

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Kontroll Csoport
Album: Keressük!
Szövegírók: Müller Péter Sziámi
Müller Péter Iván
Hajnóczy Csaba
Zeneszerzők: Kontroll
Kiadó: Keressük!
Stílus: alternatív rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 14775 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Olé-olá

Olé
olé-o lá-lá
olé
olé-o lá-lá


A szirénaszó után
a bombázás elôtt
elásod az agyad aztán
nem találod ôt


nem találod ôt
nem találod ôt


Mostantól semmi se számít
legjobb, ha nem emlékszel rá
mondd, hogy te nem jártál arra
olé
olé-olá olá


Európai egyesült állatok
jól fogom érezni magam nálatok
mennyi, mennyi gyönyör? idegen nyelv (vau-vau, miáu)
kezdôdik újra az elôzô ötéves terv (me-ee, múúú)
olé olé o-lá lá
olé olé o-lá


Elkészült végre a fénykép
nem tudni milyen esemény
egy kicsit kevés a részlet
egy kicsit kevés volt a fény


Elôjött végre a fénykép
már nem is számítottunk rá
egy kicsit tú sok a szürke
olé olé o-lá
olé o-lá


Európai egyesült állatok
jól fogom érezni magam nálatok
mennyi, mennyi gyönyör? idegen nyelv (vau-vau)
kezdôdik újra az elôzô ötéves terv (me-ee)
mostantól semmi se számít (múú)


Veszélyes vagy veszett állat
semmi nem marad utánad
el fogsz t?nni hirtelen
csináld, csináld, csináld,
csináld, csináld, csináld,
úgy hogy rossz legyen


csináld, csináld, csináld,
csináld, csináld, csináld,
úgy hogy rossz legyen
nekik


olé olé o-lá lá
olé olé o-lá
olé o-lá

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Kerekdomb Fesztivál: újabb fellépőket jelentettek be

2026. szeptember 18. és 20. között ismét megtelik élettel Európa mértani közepe: Tállyán újra találkozik zene, bor, természet és közösség a Kerekdomb Fesztiválon, a feledhetetlen hangulatot pedig a legújabb nevek is garantálják.






Az ősznyitó, nyárbúcsú összművészeti borünnep évről évre bebizonyítja, hogy a fesztiválszezon nem ér véget augusztusban. A 2025-ös, minden eddiginél sikeresebb kiadás után a szervezők már 11. alkalommal fogják ötvözni az ősz színeit a fesztiválok hangulatával, mással összehasonlíthatatlan élményt teremtve ezzel.


Meghitt pillanatok és igazi fesztiválos mulatozás


A korábban bejelentett Parno Graszt és a Bohemian Betyars mellé most egy egész sor újabb fellépő csatlakozott, hogy felpezsdítsék a Tokaji borvidéket. 


A valódi fesztiválkedvenc Blahalouisiana lebegős indie-pop világa és a Ferenczi György és a Rackajam páratlan, bluesból építkező zenéje is biztosan megmozgatja majd a közönséget. 


A világzene szerelmeseit a Cimbaliband Trio virtuóz játéka és a Kale Lulugyi autentikus cigány folkja repíti majd el, míg a Shakar Trio különleges ritmusokkal és egyedi jazz hangzással érkezik a dűlők közé.




Aki az intimebb pillanatokat keresi, annak a Lázár Tesók világa, Szepesi Mátyás (Konyha) egyszálgitár műsora vagy Boggie: Amour Parisien című estjének francia sanzonjai nyújtanak felejthetetlen élményt. A költészet és zene határmezsgyéjén mozog Kollár-Klemencz László dalköltő estje, de a Myrtus és Bodor Áron: A csendesebb részem produkciója is garantálja a mélyebb lelki feltöltődést a borospincék hűvösében.

A fesztivál védjegyének számító dűlőtúrák, a kimaradhatatlan borútlevél és a családi programok mellett idén is irodalomi és a színházi programok teszik majd teljessé a hétvégi kikapcsolódást. Az ősz és a nyár legszebb pillanatainak egybefésülése idén sem maradhat el, így mindenki vésse be a naptárba: szeptember 18. és 20. között irány Tállya és a Kerekdomb Fesztivál.


 


Fotók: Kerekdomb Fesztivál

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás